Komunikaty PR

Kontakt - Simon od podszewki

2024-03-19  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Nic tak nie pomaga poznać produktu, jak zobaczenie jego procesu produkcji. Kolejne etapy tworzenia pomagają zrozumieć jego działanie i wygląd finalny. Podążając za tym, Kontakt-Simon zaprosił Ambasadorów marki na zwiedzanie swojej fabryki w Czechowicach-Dziedzicach.

Istniejąca od 1921 fabryka w początkowym okresie była Spółką Akcyjną Przemysłu Elektrycznego „Czechowice” produkującą oporniki i regulatory, sprzęt oświetleniowy, izolacyjny, sygnalizacyjny i mierniki elektryczne a także podgrzewacze do butelek. Kolejne lata, zmiany i modernizacje doprowadziły do miejsca, w którym jest teraz. Wieloletnia tradycja i doświadczenie pozwoliły marce Kontakt - Simon na zbudowanie zaufania swoich Klientów.

Od zaplecza

Pod koniec lutego odbyło się spotkanie w siedzibie firmy mieszącej się w Czechowicach-Dziedzicach. Zaproszenie na dwudniowy wyjazd, połączony ze szkoleniem produktowym i zwiedzaniem fabryki Kontakt – Simon, otrzymali Ambasadorzy marki - 10 pracowni projektowych z całej Polski: ARTchitektura - Samanta Michalewicz, Art Design Studio - Agnieszka Lesiuk, Archistan Interiors - Małgorzata i Daniel Stan-Zieliński, Flow Interiors - Ewa Franiak i Tatewik Caturowa, Grupa NONO - Karolina Szyszka, Moie Studio - Ada Kopczyńska-Wójtowicz, MyMOLO - Patrycja Dąbek, Royal Design - Joanna Kowalska, STUDIO e. - Ewa Lompart oraz WZ Studio - Ada Skwira i Małgorzata Liebhart wraz z dbającą o wizerunek marki agencją OKK PR - Olgi Kisiel - Konopki.

Ambasadorzy mogli nie tylko poznać nowe rozwiązania produktowe, ale też przeanalizować i zobaczyć każdy etap produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego, który wykorzystują w swoich projektach. Wiedza ta z pewnością przełoży się na lepsze dopasowanie włączników i gniazdek do potrzeb Klienta - Inwestora.

Chwila relaksu

Podczas wyjazdu, poza zdobywaniem wiedzy teoretycznej, przewidziany był również czas na wzajemne poznanie się i wymianę doświadczeniami. Spotkanie tak wielu znakomitych pracowni projektowych w jednym miejscu nie mogło obyć się bez gorących rozmów przy wspólnym ognisku i góralskiej kolacji w jednym pensjonatów w Szczyrku.  Niebywałą atrakcją była również przejażdżka górskimi szlakami w Wiśle i podziwianie pięknych krajobrazów.

Drugiego dnia Ambasadorzy wysłuchali znakomitego wykładu o sztuce fotografii, który poprowadził Bartek Barczyk, mający na swoim koncie wiele pięknych kadrów architektury jak i gwiazd świata kultury. Swoje dwa zdania na temat fotografii wnętrz dorzuciła również Dagmara Maroszek- Bździuch, opiekunka Kontakt-Simon z ramienia OKK PR, a też fotografka - Mufka Fotografia.

Dwa intensywne dni spotkań zaowocowały nową wiedzą, wymianą doświadczeń i tym co najważniejsze - cudownymi relacjami, które nawiązały się podczas gościny u Kontakt- Simon.

Autorem relacji z wyjazdu jest Bartek Barczyk Art

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie Biuro prasowe
2025-02-20 | 17:00

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Wyobraź sobie, że każdego ranka budzisz się wypoczęty i pełen energii. Co więcej, aby to osiągnąć nie potrzebujesz kolejnej kawy. Wystarczy naturalny, dostępny
Dom Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
2025-02-04 | 15:00

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli

Pod lupę bierzemy łóżka kontynentalne, które najczęściej zamawiają ludzie w naszym regionie, a także w całym kraju. Przyglądamy się im z uwagą. Wymieniamy
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Nowe technologie

Nowe prawo ograniczy dostęp dzieci do niebezpiecznych treści w sieci. Obecnie większość nastolatków ma dostęp do pornografii czy hazardu

Ponad 40 proc. młodzieży twierdzi, że w sieci nie można odróżnić informacji prawdziwych od fałszywych, co czwarty nastolatek ogląda tzw. patostreamy, rośnie też odsetek osób nastoletnich, które decydują się na spotkanie z osobą dorosłą poznaną online. Powyższe dane z raportu Państwowego Instytutu Badawczego NASK i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę pokazują pilną potrzebę podniesienia tematu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży sieci. Dlatego powstał projekt ustawy o ochronie małoletnich przed dostępem do treści szkodliwych w internecie.

Żywienie

Sylwia Bomba: Przez 10 lat odchudzałam się bezskutecznie. Potrafiłam codziennie biegać 15 km albo w ogóle nie jeść

Influencerka od lat mierzy się z insulinoopornością. Zanim jednak trafiła na odpowiednich specjalistów i podjęła właściwe leczenie, jej waga wciąż stała w miejscu – mimo stosowania restrykcyjnych diet i morderczych treningów. Dopiero trafna diagnoza i wdrożenie odpowiedniej diety pozwoliła Sylwii Bombie zrzucić 30 kg.