Komunikaty PR

Kuchnia pełna koloru z farbami Annie Sloan

2022-09-30  |  19:00
Biuro prasowe

Słońce rozświetlające wnętrze i widok na soczystą zieleń za oknem, to wymarzony początek dnia. A gdyby tak każdy dzień, niezależnie od pory roku i pogody, rozpoczynał się równie przyjemnie? To możliwe! Po prostu wprowadź intensywne kolory z palety farb Annie Sloan do aranżacji swojej kuchni.

Annie Sloan, mistrzyni koloru oraz twórczyni legendarnych farb kredowych, teraz proponuje entuzjastom domowych metamorfoz znakomicie dopełniające się trio produktów. Dzięki temu kolor i wzór można uzyskać na wszystkich powierzchniach w domu. Najmłodsza w rodzinie, Satin Paint nadaje się do stosowania na drewnie i metalu wewnątrz pomieszczeń, w miejscach o dużym natężeniu ruchu, w tym także na elementach łączonych na pióro i wpust. Można nią malować listwy przypodłogowe, parapety i grzejniki, bez potrzeby woskowania lub lakierowania.

- Jasne, pigmentowe odcienie są idealne do przestrzeni, w których koncentruje się domowe życie, takich jak kuchnie. Łącząc moje palety Satin Paint, Wall Paint i Chalk Paint™, możesz łatwo wypełnić swoją kuchnię kolorem, od ścian po szafki i podłogę, aby uzyskać ekspresyjną aranżację, która z pewnością pobudzi Twoją  kreatywność - mówi Annie.

- Malowanie płytek to prosty i opłacalny sposób na dodanie wzoru. - Każdy może malować płytki, a jedyną umiejętnością, której potrzebujesz, jest cierpliwość - wyjaśnia Annie. - Geometryczne kształty wyglądają bajecznie i są łatwe do uzyskania. Sięgnij po miski, talerze, bo nie potrzebujesz nic bardziej skomplikowanego, aby stworzyć wzór, który zrobi wrażenie!

Ponieważ płytki są nieporowate, farba Chalk Paint™ wymaga dłuższego niż zwykle czasu do całkowitego wyschnięcia i utwardzenia, zarówno przed nałożeniem kolejnej warstwy, jak i przed zabezpieczeniem lakierem. Na podłogach zaleca się minimum dwie warstwy Chalk Paint Lacquer™ dla maksymalnej trwałości. Pełny okres utwardzania lakieru wynosi 14 dni, więc jeśli możesz, pomaluj płytki przed ich ułożeniem, aby zapewnić najdłuższy czas utwardzania dla twojego dzieła.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.