Komunikaty PR

Lampy, które pokochały duńskie it-girls!

2022-04-07  |  11:30
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Coraz częściej traktujemy balkon i taras jako dodatkowe pomieszczenie, ozdabiając je dekoracyjnymi detalami i udogodnieniami, nawiązującymi stylistycznie do pozostałych pomieszczeń w domu. Ważną rolę w tym miejscu odgrywa oczywiście dobrze zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne. Nie tylko ułatwia przyjemne spędzenie czasu na tarasie po zmroku, ale zapewnia tak bardzo pożądaną podczas wypoczynku przytulność. Dobrze wiedzą o tym skandynawskie blogerki, które sztukę aranżacji wnętrz i balkonów opanowały do perfekcji.

W ostatnich latach świat zachwycał się duńskimi pomysłami, zarówno w projektowaniu mebli, przedmiotów użytkowych, jak i nordyckiej kultury kulinarnej, znanej chociażby dzięki kultowej już restauracji Noma, czy wreszcie kulturowym fenomenem hygge – sztuką cieszenia się drobnymi przyjemnościami i spędzaniem czasu w gronie bliskich. W dzisiejszych czasach ta filozofia jeszcze bardziej wpisuje się w ideę doceniania każdej chwili i delektowania się czasem spędzonym w domowym zaciszu. Duńska marka Nordlux doskonale wyczuła te trendy, proponując pomysłowe lampy mobilne, w których z miejsca zakochali się skandynawscy blogerzy i influencerzy, chętnie pokazując aranżacje z ich udziałem na Instagramie.

Niezależnie od pory roku, wraz z zapadnięciem zmroku, naturalne światło prędzej czy później znika. Na szczęście przestał to być powód, aby opuszczać taras i wchodzić do środka. Wręcz przeciwnie: dzięki pięknemu oświetleniu i stylowym dodatkom, można w kilka  chwil stworzyć wystrój, w którym przyjemnie spędzimy czas z przyjaciółmi, czy zrelaksujemy się, słuchając podcastu lub audiobooka. Mobilne lampy zewnętrzne Nordlux, dostępne w sklepie z oświetleniem Ardant.pl, oferują znacznie więcej korzyści, niż tylko sprzyjający rozmowom i odprężeniu klimat. Dają orientację w ciemności, zwiększając w ten sposób nasze bezpieczeństwo. Do ich uruchomienia na balkonie wystarczy tylko pamiętać o tym, by wcześniej naładować baterię, dokładnie tak, jak telefon.

Siłą popularności kultowych już modeli Sponge czy Kettle Nordlux,  jest przede wszystkim minimalistyczny, przyjemny dla oka prosty design. Lampy, które znajdziemy w Ardant.pl, są lekkie wizualnie, a przez swoje uniwersalne wzornictwo, odnajdują się w każdej balkonowej aranżacji. Dodatkowo, dzięki różnym wymiennym akcesoriom, możemy określić model,  który najlepiej odnajdzie się na przydomowym tarasie. Duńskie blogerki używają wielu lamp Nordlux umieszczonych na różnych wysokościach, aby stworzyć atrakcyjną równowagę między ciemnością a światłem. Dbają także o aranżacyjną harmonię, decydując się na co najmniej kilka źródeł oświetlenia (np. stołowe, wiszące, podłogowe) z jednej kolekcji. Prosta konstrukcja i miękkie kształty kolekcji Sponge i Kettle Nordlux sprawiają, że lampy można bez problemu przenosić w różne miejsca, a jasność światła regulować na trzech poziomach. Bateria ma żywotność do pięciu godzin przy pełnej mocy, a nawet dłużej, jeśli światło zostanie przyciemnione do delikatnego.  Ta piękna seria daje wiele możliwości, ponieważ można ją umieścić nie tylko na tarasie, ale także w ogrodzie. Sponge i Kettle wykonane są z twardego plastiku i są odporne na wiatr i wodę. Dostępne w wersji wiszącej, stołowej, jako lampa podłogowa i dogruntowa. Warto wspomnieć, że to nie jedyne lampy mobilne, jakie znajdziemy w ofercie Ardant.pl.

Istnieje wiele możliwości doświetlenia stref zewnętrznych. Niezależnie od tego, czy szukamy oświetlenia nastrojowego, o przyjemnej barwie światła, czy dekoracyjnego akcentu świetlnego: za pomocą lamp przenośnych, reflektorów punktowych, kinkietów, czy lamp podłogowych, można stworzyć koncepcję oświetlenia zgodną z własnymi życzeniami. Wiosną i latem nie ma chyba nic bardziej odprężającego, niż siedzenie na dobrze oświetlonym tarasie, z kocem i filiżanką herbaty, słuchając muzyki i czekając na przyjście gości, z którymi będziemy wspólnie cieszyć się bliskością, podziwiając przy okazji otaczającą nas naturę.

Więcej informacji: www.Ardant.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.