Lekkość i subtelność w kobiecym wydaniu
Kobiece wnętrza projektowane są z myślą o detalach, które łączą się w stylową całość. W aranżacjach, w których subtelność ma kluczowe znaczenie, styl glamour wykorzystuje wysokiej jakości materiały, misternie wykonane zdobienia oraz starannie dobrane dodatki, by stworzyć spójny i harmonijny całokształt. Tu każdy szczegół ma znaczenie.
Paleta kolorów obejmuje delikatne odcienie różu, złota, bieli i czerni. Tworzy to atmosferę pełną elegancji i klasy. Elementy błyszczące, takie jak lustra, kryształy i złote akcenty, doskonale odbijają światło, nadając wnętrzu blasku i podkreślając jego romantyczny charakter. Miękkie tkaniny, delikatne dywany oraz wyszukane meble sprawiają, że wnętrza glamour łączą w sobie luksus i komfort, tworząc przytulną przestrzeń, która spełnia zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne potrzeby.
Klasyczny Glamour
Kolekcja Sophi Oro, stworzona przez Grupę Tubądzin, przenosi styl glamour do wnętrz, nadając przestrzeni elegancki i nowoczesny wyraz. Charakteryzują ją czarno-złote odcienie, które w połączeniu z roślinnym wzorem tworzą subtelny, a jednocześnie wyrafinowany design. Geometryczne formy i złote akcenty nadają Sophi Oro biżuteryjny charakter, sprawiając, że doskonale wpisuje się zarówno w większe, jak i mniejsze przestrzenie. Kombinacja klasycznej elegancji z nowoczesnym stylem sprawia, że wnętrze staje się luksusowym, kobiecym azylem.
Wyrafinowane Art Déco
Kolekcja Sophisticated autorstwa Macieja Zienia przenosi nas do świata paryskiej nonszalancji, artystycznego stylu i zachwycającej architektury. Inspiracje haute couture nadają kolekcji unikalny charakter, który podkreśla wyrafinowaną estetykę. Styl art déco, został przemycony do nowoczesnych wnętrz, tworząc aranżacje, które emanują luksusem i oryginalnością. Klasyczny Glamour
Blask Elegancji
Kolekcja Onice to fascynująca podróż w świat naturalnego onyksu, w którym finezyjnie łączy się świetlistość i delikatność. Płytki z kolekcji Onice zachwycają wysokim połyskiem, nadając aranżacjom charakterystyczną świeżość i lekkość. Wielowarstwowy wzór płytek tworzy efekt naturalnej przestrzeni, odbijając światło wspaniałą symfonią barw. Wnętrza z kolekcją Onice stają się nie tylko eleganckie, ale również przytulne, oczarowując swoją delikatnością i subtelną estetyką.
Kobiece wnętrza w stylu glamour z kolekcją Tubądzin Sophi Oro, Sophisticated i Onice to połączenie elegancji, wyrafinowania i subtelnego piękna.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.