Komunikaty PR

Meble Gala Collezione w obiektywie Nate Cooka

2022-05-20  |  11:40
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Nie ma wątpliwości, że większość ludzi docenia dobre polskie wzornictwo. Ale kiedy design i mnogość dodatkowych funkcji pozwala także na kreatywność i dostosowanie mebla do zmieniającego się z biegiem czasu potrzeb, dobry system modułowy okazuje się być jednym z najbardziej uniwersalnych elementów wyposażenia. Najnowsze kolekcje Gala Collezione, zaaranżowane przez wzięte stylistki, Annę Salak i Kamilę Jakubowską-Szmyd, dają całkowicie wolną rękę własnej kreatywności, oferując znacznie większe możliwości aranżacyjne, niż klasyczne wersje sof dwu- lub trzyosobowych. Nowe kolekcje łączy funkcjonalność, nowoczesny styl i trwałość.

Znakami rozpoznawczymi polskiej marki mebli wypoczynkowych Gala Collezione od lat nieprzerwanie są dobry design i niepowtarzalne projekty sof oraz zestawów modułowych z wieloma funkcjami dodatkowymi. Długie obserwacje i współpraca z topowymi stylistkami i fotografem Natem Cookiem, doprowadziły do stworzenia sesji zdjęciowej, która z miejsca podbiła serca wielbicieli niewymuszonych, przytulnych aranżacji.

„Pomysł na poszczególne kadry wyniknął z naszej tęsknoty za naturą. Silnej, wewnętrznej potrzeby otaczania się przyjaznymi materiałami i ciepłą, optymistyczną kolorystykąNasi klienci lubią doceniać w życiu proste rzeczy. Ich styl aranżacji wnętrz opiera się o wyposażenie wykonane z jakościowych materiałów, tworzone w oparciu o najnowsze trendy wzornicze i tradycyjne rzemiosło. Do najnowszych kolekcji mebli modułowych Idylla, Loggia i Look, pasuje jasna kolorystyka, drewniane podłogi, uporządkowana przestrzeń i kilka designerskich akcentów” – mówi Grażyna Michalska, Brand Manager Gala Collezione.

„Głównym problemem z jakim zmagają się Polacy przy wyborze produktów do wnętrz, jest wyobrażenie sobie danego przedmiotu w domu. Dlatego też zależało mi, żeby w efekcie końcowym meble Gala Collezione zostały pokazane właśnie w pełnych aranżacjach wnętrz. Ten projekt był dużym wyzwaniem, a efekt końcowy pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż meble wypoczynkowe tej polskiej firmy prezentują się naprawdę świetnie. To bardzo dobry design, solidne wykonanie, w dodatku w świetnych, jakościowych tkaninach i najnowszych trendach wzorniczych. Moim absolutnym faworytem jest nowość marki, system modułowy Look, który pozwala stworzyć wiele najróżniejszych, zaskakujących konfiguracji. To wszystko nie udałoby się bez współpracy z marką Gala Collezione, od której dostałam wielki kredyt zaufania na powstałe aranżacje” – opowiedziała o swojej pracy podczas stylizacji Anna Salak.

„Znane wszystkim słowa Ludwiga Mies van der Roha: less is more (mniej znaczy więcej), to zasada, która przyświeca wielu projektantom i dekoratorom. Moim zdaniem to dość względne pojęcie i można je różnie interpretować, w zależności od kontekstu aranżacji. Sofa to jeden z najważniejszych elementów w naszych salonach i choć najpiękniejsza i najbardziej stylowa wymaga, by ją "ubrać", ale nie "przebrać", nadając przy tym ciepła i przytulności z pomocą poduszek, kocy czy narzut. To było moje główne zadanie przy stylizacji sof Gala Collezione. Każda z nich ma swój indywidualny charakter, który jedynie podkreśliłam poprzez wybór tekstyliów o różnych kolorach i fakturach. Chciałam, by to główna bohaterka stanowiła cel, a cała stylizacja pozostawała jedynie w harmonii z resztą aranżacji – dodała pracująca przy sesji druga stylistka, Kamila Jakubowska-Szmyd. Autorem zdjęć jest znany fotograf Nate Cook, specjalizujący się w sesjach wnętrz i architektury.

www.GalaMeble.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.