MTI-Furninova - Classic Blue
KL Media
ul. Dębowa 7B
96-300 Żyrardów
k.lobejko|klmedia.pl| |k.lobejko|klmedia.pl
519110241
www.klmedia.pl
Ponadczasowy, elegancki, ale nie pozbawiony wyrazu – taki jest kolor roku 2020 Classic Blue, który doskonale sprawdza się w aranżacji wnętrz. Doskonale wie o tym producent mebli tapicerowanych MTI-Furninova, który w swoim portfolio posiada wiele ciekawych modeli mebli wypoczynkowych w klasycznym, niebieskim kolorze.
Od przeszło 20 lat Instytut Pantone ogłasza kolor roku, wpływając tym samym na wnętrzarskie trendy i gusta odbiorców. Eksperci postawili na Classic Blue – klasyczny niebieski, który będąc kolorem nieba i wody, ma być symbolem wewnętrznego spokoju, stagnacji i głębokiej refleksji nad kondycją współczesnego człowieka. Classic Blue we wnętrzach świadomie nawiązuje do klasycznej estetyki, wprowadza nutę zdecydowanego koloru, który ma być odskocznią od wszechobecnych bieli i szarości. Całe spectrum możliwości, jakie daje kolor roku 2020 wykorzystał producent mebli tapicerowanych MTI-Furninova. W ofercie marki odnajdziemy – sofy, narożniki, meble modułowe, fotele i łóżka w kolorze roku.
Najlepszym na to przykładem jest seria Paso Doble. Modułowa kolekcja mebli pozwala niczym scenograf w teatrze zaplanować własne, w pełni spersonalizowane miejsce do wypoczynku. To wszystko za sprawą dostępnej w ofercie imponującej liczbie modułów. Jedenaście elementów pozwala dowolnie konfigurować kształt i rozmiar sof oraz narożników. Dzięki temu możemy mieć małą sofę w salonie w bloku, ale też przestronny, wielomodułowy narożnik w luksusowej wilii. Spektakularny efekt aranżacji podkreśli modna tapicerka w kolorze roku 2020, czyniąc rodzinną przestrzeń eleganckim i dystyngowanym miejscem spotkań.
Także mebel modułowy Zeus doskonale prezentuje się w kolorze Classic Blue. Model przyciąga uwagę nowoczesną formą, na którą składają się głębokie, miękkie siedziska o lekko zaokrąglonym kształcie dużych poduch. To wybór, który sprawdzi się w każdej stylizacji, dodając jej niepowtarzalnego charakteru. „Boska” forma modelu zachęca do wypoczynku i oddawaniu się błogiemu lenistwu – solo lub w towarzystwie. Pięć modułów pozwala dowolnie kreować przestrzeń relaksu. Całość uzupełnia puf, który może służyć jako stolik kawowy.
Na uwagę zasługuje również kolekcja modułowa Cafe, która zachęca do towarzyskich spotkań nie tylko przy dobrej kawie. To model tapicerowany o prostej, klasycyzującej formie, który wyróżnia się mnogością funkcji i wieloma możliwościami aranżacyjnymi. W zależności od potrzeb, czy też dostępnej powierzchni salonu, możemy wykreować własny mebel dopasowany do indywidualnych potrzeb. Czy będzie to sofa czy narożnik – zależy już tylko od nas. Ogrom możliwości podkreśla tapicerka. Wśród wielu opcji możemy pokusić się o welurowe wykończenie w kolorze Classic Blue, które pozwoli stworzyć luksusowy salon z nutą glamour.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.