Najnowsza płyta DYNACOOK X4 Modern

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut
ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl
Technologia „gaz pod szkłem” rozwijana przez Dynaxo, polskiego producenta ceramicznych płyt gazowych pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Seria dedykowana kamperom i jachtom jeszcze bardziej się powiększyła. Do rodziny płyt ceramicznych dołącza nowy model - DYNACOOK X4 60 Modern. Czym się różni od pozostałych płyt?
Do tej pory w ofercie DYNACOOK do wyboru były 3 wyjątkowe płyty AGD - model X3 posiadający 3 pola grzewcze, X4 z 4 polami grzewczymi, ale o większej szerokości oraz płyta X5 z aż 5 polami grzewczymi. Nowość w ofercie to model czteropalnikowy o standardowej szerokości 60 cm. Dzięki tym wymiarom, płyta będzie pasować do standardowych szafek kuchennych dostępnych w większości sklepów meblowych. Montaż nowej DYNACOOK x4 nie będzie wymagał „kuchennych rewolucji” czyli dodatkowej ingerencji w wymiary blatu.
Ulepszony design
Płyta zyskała nowe oznaczenie - Modern, ponieważ wraz z wymiarami zmienił się jej design. W porównaniu z modelami z linii Classic, zmieniony został dekor płyty ceramicznej oraz sam wylot - nakładka wbudowana jest w szybę ceramiczną, co wyznaczyło nowy trend i kierunek marki DYNACOOK dla kolejnych modeli. Seria płyt Modern oferuje również większą możliwość personalizacji – można wybrać nakładkę wylotu w jednym z trzech kolorów: srebrnym, czarnym, złotym oraz szampańskim złotym. Dzięki temu, płytę możemy jeszcze bardziej dopasować stylistycznie i kolorystycznie do upodobań przyszłego użytkownika i każdego wnętrza kuchni.
Gama funkcjonalności
Płyta X4 60 Modern wyposażona jest w nowy, wygodniejszy i bardziej intuicyjny panel sterujący z dodatkowymi 3 trybami timera. Każde pole grzewcze ma swoje niezależne sterowanie dotykowe, co stanowi standard znany ze wszystkich modeli DYNACOOK. Oferuje to niezwykły komfort gotowania i użytkowania płyty. Ergonomiczne rozłożenie pól grzejnych, opracowane przez lata doświadczenia w branży AGD, daje możliwość przygotowywania potraw jednocześnie w dwóch dużych garnkach (18cm - 22 cm) oraz dwóch średnich (do 14,5 cm). Pomimo standardowego wymiaru nowej czteropolowej płyty, DYNACOOK X4 Modern maksymalnie wykorzystuje swoją powierzchnie, oferując dużą przestrzeń grzewczą, co znacznie ułatwia gotowanie posiłków nawet dla najgłodniejszych domowników.
Standardowy wymiar DYNACOOK X4 Modern, jej nowy design płyty, wygodniejszy i bardziej zaawansowany panel sterowania oraz możliwości personalizacji pozwala użytkownikom na poznanie technologii „gaz pod szkłem” na nowo, od jej najlepszej strony. Jeśli zatem jeszcze nie poznaliście jej zalet (m.in. znacznie bezpieczniejszego i ekologicznego spalania gazu, które jest korzystne nie tylko dla środowiska naturalnego, ale również Waszego portfela) - koniecznie sprawdźcie DYNACOOK na www.dynacook.pl
Najnowsza płyta DYNACOOK X4 Modern będzie dostępna w sprzedaży już w październiku 2023 roku.
Cena: 3800 PLN

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.