Naturalnie pięknie wnętrza
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Czy farby na ścianach mogą zbliżać nas do natury, działając kojąco na zmysły i tworząc we wnętrzach relaksujący klimat? Jak najbardziej, jeśli postawimy na budujące pozytywną aurę odcienie i ekologiczne rozwiązania. Urzekająco piękne wnętrza mogą być aranżowane w zgodzie z naturą dzięki najnowszej farbie Tikkurila Nature, która została stworzona z wykorzystaniem substancji roślinnych, by ograniczyć zużycie surowców nieodnawialnych.
Delikatna zieleń będzie doskonałym pomysłem do salonu, zwłaszcza jeśli jest on miejscem nie tylko do wypoczynku, ale służy także jako przestrzeń do organizacji przenośnego biura. Ściany w odcieniu H441 Tikkurila Optiva Nature 5 będą sprzyjać koncentracji, a jedocześnie tworzyć klimat relaksującego wyciszenia. W zestawieniu z ciemną podłogą i prostymi, szarymi sofami salon zyska nowoczesny charakter, w którym przytulność w bliskości z naturą zapewnią meble z naturalnego drewna i zielone rośliny różnej wielkości.
Farba ta wypadnie także niezwykle efektownie jako tło w hipnotycznie urzekającej sypialni, zwłaszcza jeśli odcień J442 zestawimy z ciemną zielenią M441. Przy takim połączeniu barw na ścianach nie ma potrzeby silenia się na wyszukane dekoracje. Proste drewniane łóżko oraz pastelowa pościel w różnych odcieniach wykreują styl łączący przytulność i niewymuszoną elegancję, dla dopełniania którego wystarczą drobne dekoracje czy kwiaty doniczkowe.
Czysta biel wnosi do wnętrza świetlistość i poczucie uporządkowania. Tworzy harmonijne połączenie z drewnianą podłogą oraz naturalnymi meblami i dodatkami, wprowadzając szyk, a jednocześnie poczucie przytulności. Wykorzystana do takiej aranżacji farba Tikkurila Nature White pozwala cieszyć nie tylko niezwykle piękną bielą, ale także poczuciem spokoju wynikającym z korzystania z najwyższej klasy farby wytworzonej z poszanowaniem zasobów Ziemi.
Więcej pomysłów na wnętrz z wykorzystaniem Tikkurila Nature można znaleźć na stronie; https://tikkurila.pl/inspiracje/tikkurila-nature

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Kasia Dowbor na planie programu interesowała się remontami i była dociekliwa. Niczego nie udawała tylko na potrzeby zdjęć
Architekt niezwykle miło wspomina współpracę z Katarzyną Dowbor przy realizacji programu „Nasz nowy dom”. I mimo że nie jest już ona gospodynią tego formatu, to nadal utrzymują ze sobą kontakt, wymieniają się doświadczeniami i mają wiele wspólnych tematów do rozmów. Maciej Pertkiewicz zaznacza, że na planie zdjęciowym prezenterka nie przyglądała się kolejnym etapom remontów z założonymi rękami, ale brała w nich czynny udział, by jak najwięcej się nauczyć. Nie bała się żadnej pracy, pomagała zrywać tynki, malować ściany czy też montować poszczególne elementy wyposażenia.
Konsument
Australijscy rodzice zaniepokojeni kierowanymi do dzieci reklamami niezdrowej żywności. Duże poparcie społeczne dla ich ograniczenia

Blisko 90 proc. rodziców i opiekunów w Australii wyraża zaniepokojenie nadmierną ekspozycją dzieci na reklamy niezdrowej żywności – wynika z badania naukowców z Deakin University w Australii. Dlatego chcą jego ograniczenia w różnych mediach i środowiskach. Zdaniem badaczy poparcie społeczne dla regulacji dotyczących marketingu niezdrowej żywności jest czynnikiem warunkującym ich wprowadzenie przez decydentów.
Gwiazdy
Mateusz Banasiuk: Dużo czytam swojemu synowi, bo kiedyś mój tata też mi czytał. Lektury lepiej wpływają na jego wyobraźnię i wyciszenie niż oglądanie bajek

Aktor zaznacza, że kultywuje rodzinną tradycję i z przyjemnością czyta swojemu synkowi. Przed laty bowiem jego tata zachęcał go do lektury, a teraz on pokazuje 7,5-letniemu Henrykowi, jaką wartość mają książki. Mateusz Banasiuk wspiera kampanię #TataTeżCzyta i zachęca też do tego, by rozwijać wyobraźnię dzieci nie tylko poprzez śledzenie historii opowiedzianych w bajkach, ale również tworząc własne opowieści. W jego rodzinie dużą popularnością cieszy się motyw pod hasłem „Chłopczyk i gruchocik”.