Komunikaty PR

Niestandardowe rozwiązania dla nietypowego wnętrza łazienki

2020-01-08  |  13:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Występujące skosy, wnęki, słupy konstrukcyjne albo po prostu niewielki metraż łazienki nie muszą być problemem podczas jej aranżacji. Firma Radaway proponuje niestandardowe rozwiązania, które pozwolą poradzić sobie z każdą sytuacją.

 

Łazienka pod skosem

Skosy, choć nadają wnętrzu charakteru czasem sprawiają problemy podczas jego urządzania. Aby takie pomieszczenie było funkcjonalne, należy zagospodarować w nim dostępne przestrzenie np. stawiając pod skosami kabinę prysznicową. W produktach Radaway drzwi mogą zostać docięte do odpowiednich rozmiarów i występujących skosów, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie powierzchni łazienki. Warto wybrać wtedy także drzwi otwierane wahadłowo, które podczas otwierania i zamykania nie będą zabierać wolnego miejsca.

 

Słup konstrukcyjny w łazience

Filar może być ciekawą ozdobą nie tylko łazienki, ale również kabiny prysznicowej. Produkty Radaway są w stanie obudować go drzwiami wnękowymi, które staną się jego integralną częścią. Takie rozwiązanie urozmaici wygląd kabiny, która będzie pełnić w łazience rolę dekoracji. Modele tego typu posiadają mosiężne stabilizatory, które zapewniają stabilną konstrukcję kabiny oraz system umożliwiający niwelację krzywizny ściany do 10 mm.

 

Mała przestrzeń

Mieszkając w bloku często borykamy się z trudnościami związanymi z wystrojem małej łazienki. Wyzwaniem jest bowiem ulokowanie urządzeń sanitarnych w taki sposób, by były wygodne podczas użytkowania. Ograniczeniem bywa również umiejscowienie pionów kanalizacyjnych. By uniknąć dodatkowych prac związanych z remontem, warto wykorzystać odpowiednią kabinę prysznicową. Radaway proponuje produkty, które można zamontować np. pomiędzy miską WC i umywalką. Należy wtedy wybrać model z drzwiami wahadłowymi lub otwieranymi do wewnątrz, który nie będzie kolidował z innymi urządzeniami sanitarnymi.

 

Wnęki

Niezależnie od wielkości łazienki ważne jest, by jej przestrzeń wykorzystać w optymalny sposób. Jeśli występują w niej wnęki, warto je zagospodarować, ponieważ mogą pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest miejsce na kabinę prysznicową np. z profilem montowanym do czoła lub boku ściany. Kabiny pozbawione są wtedy ram, dzięki czemu dodają wnętrzu delikatności i optycznie je powiększają.

 

- Dzięki programowi „Na miarę” jesteśmy w stanie dopasować kabinę nawet do najbardziej nietypowego wnętrza. By ułatwić klientom wybór produktu, stworzyliśmy konfigurator online, który umożliwia określenie kształtu kabiny, modelu, wymiarów oraz sposobu jej montażu. Klienci mogą zdecydować się też na dodatkowe usługi. Swoją kabinę mogą np. spersonalizować. W naszej ofercie dostępnych jest m.in. 7 wariantów szkła oraz usługa laserowego grawerowania na szkle. Jesteśmy w stanie nanieść na szkło dowolny wzór, dzięki któremu kabina stanie się unikalna - mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

 

Drzwi w kabinach Radaway wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6, 8 lub 10mm. W większości produktów zastosowano także powłokę EasyClean®, która chroni przed osadzającym się kamieniem.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.