Komunikaty PR

Nietuzinkowe pomysły na ścianę za łóżkiem

2022-01-13  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Niesztampowy zagłówek potrafi nadać intrygujący wyraz całej aranżacji. Jeśli zatem łóżko w sypialni nie ma fabrycznie wbudowanego wezgłowia, warto samemu je oryginalnie zaaranżować i w ten sposób podkreślić indywidualny styl wystroju.  

Wiele osób decyduje się na jednolitą ścianę za łóżkiem w ulubionym kolorze jako bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które z biegiem lat nie straci na aktualności. Są jednak i tacy, którzy chcą iść o krok dalej i poszukują bardziej oryginalnych pomysłów na wezgłowie. Podwójny miętowy panel o zaokrąglonych brzegach jako zagłówek na tle ściany udekorowanej sztukaterią w ciepłym odcieniu Cappuccino z palety Beckers Designer Colour z całą pewnością będzie stylowym urozmaiceniem wnętrza. Naturalne materiały w dyskretnych, pastelowych tonacjach i miękkie welurowe poduszki podbiją przytulny charakter wystroju. Zwieńczeniem aranżacji będzie zaś nocna lampka w połyskującym złotym kolorze, która wprowadzi do pomieszczenia wysmakowany klimat. 

Za łóżkiem w sypialni równie efektownie może prezentować się sztukateria, szczególnie w oprawie modnego kolorystycznego duetu - pudrowego różu i granatu. Cienkie, białe listwy dekoracyjne będą stylowo odznaczać się na atramentowym tle, kontrastując jednocześnie ze smukłymi, metalowymi meblami w klasycznej czerni. Delikatny róż na ścianie i w dodatkach sprawi, że wnętrze nabierze uroczej lekkości.

Inspiracją do stworzenia oryginalnego zagłówka może być idea upcyclingu. Z kilku niepotrzebnych palet transportowych można skonstruować łóżko wraz z wezgłowiem w stylu industrialnym. W zależności od upodobań drewno można pozostawić w stanie surowym lub pomalować emalią na ulubiony odcień. Odprężający klimat w sypialni podkreślą spokojne barwy ziemi na ścianie takie jak Healing Grey z palety Beckers Designer Colour oraz zieleń roślin.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu
2025-04-24 | 14:00

Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu

Polacy są społeczeństwem zestresowanym. Ponad połowa martwi się z powodów finansowych, źródłem niepokoju są także sprawy bieżące oraz obowiązki związane

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić

Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.

Prawo

Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.

Konsument

Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.