Komunikaty PR

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting

2023-02-13  |  11:00
Biuro prasowe

Nowoczesny design, szerokie możliwości aranżacyjne i energooszczędność – oto cechy nowej linii lamp Baris Square LED od wiodącego producenta systemów oświetleniowych Lena Lighting. Oprawy o klasycznym, kwadratowym kształcie wyróżniają się wysoką efektywnością świetlną, a także wieloma dostępnymi rozmiarami, co pozwala na stworzenie podsufitowych, dekoracyjnych kompozycji.

Baris Square to nowa odsłona dobrze znanych opraw świetlnych Baris od Lena Lighting. Tym razem jednak projektanci marki zaproponowali zupełnie nowy, kwadratowy kształt, który doskonale wpisuje się w przestrzenie utrzymane w nowoczesnym stylu. Baris Square 40 LED oraz Baris Square 52 LED sprawdzą się więc jako główne źródło światła w pomieszczeniach hotelowych, restauracyjnych, salach konferencyjnych, a także w nowoczesnych biurowcach.

- Nasze nowe lampy zaprojektowaliśmy z myślą o wnętrzach reprezentacyjnych, w których dużą rolę odgrywa nie tylko odpowiednie doświetlenie, ale także estetyka. Kwadratowy kształt kloszy, z których emitowane jest światło w dwóch temperaturach barwowych, a także łącznie siedem różnych rozmiarów zapewnia ogromne możliwości aranżacyjne. – mówi Marzena Lesińska Pełnomocnik ds. Marketingu Lena Lighting. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia efektywności świetlnej, szczególnie w obliczu wzrostu cen za pobór energii elektrycznej. Rodzina lamp Baris to gwarancja energooszczędności przy zachowaniu doskonałych parametrów świetlnych. – podsumowuje Marzena Lesińska.

Lampy z linii Baris mają  klosze pryzmatyczne lub mleczne i są wyposażone w wydajne moduły LED emitujące barwę w dwóch temperaturach barwowych: 3000 i 4000 K.

Sam korpus lamp Baris Square LED występuje w trzech podstawowych, neutralnych kolorach: białym, czarnym oraz szarym. Jednak istnieje możliwość wyboru dowolnych kolorów z palety RAL na zapytanie. Model Baris Square 40 dostępny jest w trzech imponujących rozmiarach (600 mm x 600 mm, 880 mm x 880 mm i 1160 mm 1160 mm), natomiast Baris Square 52 w czterech (610 mm x 610 mm, 890 mm x 890 mm, 1170 mm x 1170 mm i 1450 mm x 1450 mm). Lampy można dowolnie łączyć, tworząc wyjątkowe efekty dekoracyjno-świetlne. Regulowane długości zwiesi pozwalają na jeszcze większe urozmaicenie kompozycji podsufitowej, która nie tylko zapewni znakomite doświetlenie pomieszczenia, ale także przyciągnie wzrok użytkowników.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Przed nami upalne dni – koniecznie zadbaj o przesłony na okna! Biuro prasowe
2024-07-02 | 13:00

Przed nami upalne dni – koniecznie zadbaj o przesłony na okna!

Utrzymanie komfortowej temperatury w domu ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia, lepiej się czujemy, jesteśmy bardziej wydajni w pracy. Skutecznym sposobem na osiągnięcie właściwej
Dom Wyznania miłosne w architekturze
2024-07-01 | 08:00

Wyznania miłosne w architekturze

W świecie architektury, za fasadami monumentalnych budowli, kryją się niezwykłe historie miłości, pasji i zawiści. Jedną z nich jest życie ikonicznej Eileen Gray - kobiety bez formalnego
Dom Delektuj się latem z Fiskars
2024-06-28 | 14:00

Delektuj się latem z Fiskars

Lato to doskonały czas na urządzenie pikniku z przyjaciółmi albo rodziną. Tym razem użyjmy do przygotowania i serwowania pysznych dań produktów Fiskars, a gotowanie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.