Nowy brodzik w ofercie Radaway

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Decydując się na kabinę prysznicową ważne jest, by dokupić do niej odpowiedni brodzik. Tylko idealnie dopasowany zagwarantuje komfort podczas codziennej kąpieli. Wśród najpopularniejszych modeli Radaway znajduje się seria brodzików akrylowych Doros. Co sprawia, że jest jedną z najchętniej kupowanych?
Brodziki akrylowe mają wiele zalet. Charakteryzuje je trwałość oraz odporność na zawilgocenia i zagrzybienia. Dodatkowym atutem jest antybakteryjna powierzchnia ułatwiająca czyszczenie, nieskomplikowany, szybki montaż oraz prosta regulacja. Występują w różnych kształtach, wysokościach i kolorach. W przypadku serii Doros dostępne są modele kwadratowe, prostokątne, półokrągłe i pięciokątne, o wysokości od 4 do 11,5 centymetrów. Seria Doros występuje m.in. w technologii Plus. Jej cechą charakterystyczną jest poliuretanowe wypełnienie, które wraz z ze specjalną stalową konstrukcją zapewnia wysoką wytrzymałość na nacisk i dodatkowo doskonałą izolację termiczną. Z kolei brodziki Doros Compact są wyższe – pozwalają na swobodne zamontowanie syfonu, gdy nie ma możliwości wkucia się w podłogę - i mają zintegrowaną obudowę z czterech stron.
Nowością, którą zaproponował producent na rok 2020 są modele Doros i Doros Compact Stone. Brodziki te cechuje strukturalna powierzchnia Stone, która posiada właściwości antypoślizgowe, zgodne z normą DIN 51097. Modele dostępne są w kolorze białym lub antracytowym, a efekt naturalnego kamienia spodoba się nawet najbardziej wymagającym miłośnikom dobrego designu.
Szeroka oferta brodzików Doros pozwala dobrać model idealny, który spełni wszelkie oczekiwania związane z funkcjonalnością, najwyższą jakością oraz estetyką.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Klaudia Zioberczyk: Doszłam już do takiego momentu, że jak wchodzę do sklepu, to mówię: wcale tego nie potrzebuję. Teraz stawiam na jakość, a nie na ilość
Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba być bardzo ostrożnym, by nie dać się nabrać na różne sztuczki marketingowe, nie ulegać czarowi wyprzedaży i promocji, a zamiast tego kompletować swoją garderobę z ponadczasowych zestawów, które będzie można wykorzystać na różne okazje. Klaudia Zioberczyk uważa, że greenwashing, czyli wywoływanie u konsumentów poszukujących towarów eko mylnego wrażenia, że oferowany produkt taki właśnie jest, to nieuczciwa praktyka. Temu zjawisku postanowiła więc dokładnie się przyjrzeć w swojej pracy magisterskiej.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Żywienie
Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.