Nude in Nizza Kolorem Roku Tikkurila 2024
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
PPG Tikkurila przedstawiła kolekcję Color Now 2024 i Nude in Nizza jako Kolor Roku 2024 dla należącej do PPG marki Tikkurila. Nude in Nizza to brzoskwiniowy, emanujący ciepłem odcień. Tegoroczna kolekcja Color Now 2024 marki Tikkurila została zaprojektowana przez znaną szwedzką projektantkę wnętrz - Marie Olsson Nylander.
„Trend na ciepłe odcienie we wnętrzach jest nadal silny i pozostanie taki w przyszłości. Miękkie i przyjazne kolory sprawiają, że pomieszczenia stają się spokojne oraz przytulne. Takie barwy można też łatwo łączyć z różnymi materiałami i stylami. Nude in Nizza jest neutralny, ale ma swój koloryt. Celebruje miłość, życzliwość i radość” - powiedziała Irina Hanhisalo, kierująca kategorią kolorów w PPG dla marki Tikkurila.
Dzięki kolekcji Tikkurila Color Now 2024 szwedzka projektantka, Marie Olsson Nylander, chce zaskoczyć i zainspirować ludzi do spojrzenia na kolory z nowej perspektywy. Tworząc kolekcję bawiła się kontrastami, czerpiąc kombinacje odcieni i nazw ze swoich wspomnień i poprzez własne skojarzenia łączyła je z określonymi miejscami i symbolami. Te kontrasty pokazały, jak postrzega świat - jako miejsce, w którym mieszają się emocje. To tak, jak działają nasza intuicja i zmysły.
Paleta 14 kolorów składa się z jasnych, delikatnych odcieni, bogatych tonów i ciemnych akcentów. Zaskakujące i eklektyczne kontrasty sprawiają, że nazwy kolorów zapadają w pamięć i są zabawne. Kolory z kolekcji mogą być stosowane zarówno na dużych powierzchniach, jak i na małych detalach dekoracyjnych.
„Jak wiemy, intuicja wydaje się mistyczna, jest jednak naszym najpotężniejszym narzędziem. To wtedy mózg współpracuje z naszym wnętrzem, aby uzyskać dostęp do wszystkich wspomnień, doświadczeń, osobistych potrzeb i preferencji. To głęboka wiedza, wolna od norm, oczekiwań i osądów. To poddanie się otoczeniu i swojemu prawdziwemu, najbardziej autentycznemu ja" - skomentowała Irina Hanhisalo. „Dzięki Kolorowi Roku 2024 i kolekcji Color Now 2024 chcemy zainspirować ludzi, by zdali się na swoje najskrytsze uczucia w wyborze kolorów i kreatywność bazującą na własnej intuicji, by pozwolili jej prowadzić się w całkiem nowych nieodkrytych dotąd kierunkach”.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Żywienie

Sylwia Bomba: Stosuję zasadę żywieniową 80/20. Raz w tygodniu jem z córką kebaba i organizm wybacza mi to
Influencerka przekonuje, że są takie momenty czy okoliczności, kiedy w swoim jadłospisie pozwala sobie na więcej. Jej zdaniem każdy powinien robić sobie taki „oszukany dzień” i spełniać wtedy swoje zachcianki żywieniowe. Oczywiście nie po to, żeby się najeść do syta, ale zaspokoić apetyt chociażby na coś słodkiego. Sylwia Bomba przyznaje, że do jej dietetycznych grzeszków należą: kebab, popcorn i cola.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Gwiazdy
Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj

Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.