Ogrzewanie podłogowe - płyta systemowa z wypustkami
Prawidłowo wykonana instalacja zapewnia komfort cieplny i bezawaryjność systemu przez długie lata. Doświadczenie i fachowa wiedza wykonawcy to jednak nie wszystko. Równie ważny jest dobór odpowiednich komponentów i solidnych rozwiązań. Wśród nich warto wskazać na płyty systemowe z wypustkami, które gwarantują szczelność, solidność i stabilność połączeń.
Przemyślany produkt to łatwość instalacji, brak konieczności użycia specjalistycznych narzędzi oraz prosta i bezstresowa praca dla wykonawcy. Dotyczy to także systemów ogrzewania podłogowego, których montaż wymaga fachowej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i komfortowi instalatorów, firma TECE poszerzyła ofertę asortymentu ogrzewania podłogowego.
Płyty systemowe z wypustkami TECEfloor montowane są na odpowiednio dobranej izolacji i przeznaczone są dla rur o średnicach 14-17 mm. Przemyślana konstrukcja oraz 6 cm rozstaw sprawiają, że układanie elementów rozprowadzających ciepło staje się komfortowe i pozbawione ryzyka błędu. Płyty TECEfloor to stabilność ich połączeń i solidność mocowania rur. Rozwiązanie to stanowi także skuteczne uszczelnienie, chroniące przed wilgocią. Montaż płyty nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.
W skład systemu wchodzą także elementy uzupełniające o szerokości 900 mm, przeznaczone do układania np. w otworach drzwiowych i przejściach.
Wymiary płyty: 840 x 1440 mm
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.