Komunikaty PR

Okapy NOVY od zupełnie nowej strony!

2020-10-30  |  10:20
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Osoby urządzające swoje kuchnie wiedzą, że w ofercie firmy Comitor znajdą renomowane europejskie i amerykańskie marki, tworzące swe produkty w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Dystrybutor, którego asortyment znajdziemy m.in. w Łodzi, warszawskiej Domotece i innych salonach partnerskich, wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i osób urządzających kuchnię, stworzył właśnie nową stronę internetową, poświęconą w całości okapom i płytom grzewczym NOVY!

Pojawiając się w ofercie Comitor, okapy i płyty grzewcze NOVY wniosły ze sobą nie tylko oryginalną estetykę, ale przede wszystkim przyjazne smart rozwiązania typu pochłaniających zapachy filtry Monoblock, czy funkcję InTouch, umożliwiającą obsługę okapu z poziomu płyty indukcyjnej. Swoją precyzją wykonania i wyjątkowo cichą pracą zaskarbiły sobie dużą przychylność architektów, studiów kuchennych i osób decydujących się na nowe kuchnie, co skłoniło Comitor do decyzji o poświęceniu marce NOVY oddzielnej strony okapynovy.pl.

Belgijska marka NOVY, specjalizująca się w okapach kuchennych i płytach indukcyjnych klasy premium, jest doceniana za wyjątkowe wzornictwo i innowacyjność. Obecnie NOVY posiada jedną z najbogatszych ofert okapów, stawiając przy okazji wysoko poprzeczkę pod kątem wzornictwa, łatwości użytkowania i przede wszystkim cichej pracy tych urządzeń. Na nowej stronie internetowej okapynovy.pl znajdziemy pełną paletę produktową producenta; od reprezentacyjnych okapów wyspowych, poprzez modele ukryte w suficie lub w szafce, do produktów naściennych i zaawansowanych technologicznie okapów, wysuwających się podczas prac kuchennych bezpośrednio z blatu, a także dyskretne płyty indukcyjne. Międzynarodowa kampania marki odbywa się pod hasłem: moc, cisza i komunikacja.

Stronę wyróżnia dopracowana grafika, łatwość nawigacji, interaktywność oraz dużo wartościowych treści. Znajdziemy tu m.in. przykładowe realizacje z użyciem okapów oraz płyt grzewczych i sprawdzimy w praktyce, jak urządzenia te prezentują się w prawdziwych kuchennych wnętrzach. Poznamy także historię marki, unikalne technologie zastosowane w sprzętach, a także pobierzemy najnowsze katalogi producenta.

Jeśli ktoś jeszcze nie zna jeszcze wytwarzanych ręcznie w belgijskiej manufakturze produktów NOVY, ma wreszcie dobrą okazję, by to nadrobić. Nowa strona okapynovy.pl i prezentowane tam ciekawe nowości i inspiracje z pewnością pomogą w zaplanowaniu kuchni, w której okapy i płyty grzewcze urzekają nie tylko eleganckim, minimalistycznym wyglądem, ale także imponującą mocą i technologią kryjącą się w środku.

Więcej na www.okapynovy.pl

FB: @Comitor

IG: @comitor.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom WYMIANA OKIEN W SEZONIE ZIMOWYM Biuro prasowe
2020-11-28 | 11:00

WYMIANA OKIEN W SEZONIE ZIMOWYM

Z wymianą okien wcale nie trzeba czekać do wiosny. Nowoczesne rozwiązania marki Soudal umożliwiają szczelny i trwały montaż stolarki okiennej również przy niskich
Dom Jak efektownie zaaranżować strefę wejściową domu i przestrzeń wokół posesji?
2020-11-27 | 18:20

Jak efektownie zaaranżować strefę wejściową domu i przestrzeń wokół posesji?

  Jak cię widzą, tak cię piszą – choć to powiedzenie jest znane od lat, do dziś nie straciło na aktualności. To właśnie pierwsze wrażenie decyduje o tym, jak odwiedzający
Dom WK-12 Neva – bezdotykowa obsługa i komfort użytkowania
2020-11-27 | 14:49

WK-12 Neva – bezdotykowa obsługa i komfort użytkowania

Kuchnia to miejsce wyjątkowe. To w niej często dzieją się istnie – kulinarne czary! Dlatego też trudno jest sobie wyobrazić to miejsce bez brudnych rąk. I tu z pomocą przychodzą

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Biogen

Muzyka

Paweł Tur: Na zespół pracuje sztab ludzi. To do nich trafiłyby pieniądze z dofinansowania, nie do bogatych liderów zespołów

Gdy Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowało wyniki dofinansowania w ramach Funduszu Wsparcia Kultury, w mediach zawrzało. Duża część społeczeństwa krytykowała przyznanie pieniędzy jednoosobowym działalnościom gospodarczym prowadzonym przez wykonawców muzyki popularnej oraz disco polo. Wypłaty na razie wstrzymano. Paweł Tur zaznacza, że sam pomysł pomocy był słuszny, jednak działanie rządu okazało się zbyt pochopne. Brak wyraźnego planu zaowocował mnóstwem nieporozumień. Zdaniem artysty pieniądze miały trafić do ekipy muzycznej pracującej za kulisami przedsięwzięć artystycznych.

 
 
 

Finanse

Sezon narciarski pod znakiem zapytania. Rząd i GIS decydują, czy stoki i wyciągi będą otwarte dla narciarzy

Wicepremier Jarosław Gowin spotkał się w poniedziałek z przedstawicielami branży narciarskiej. Uzgodnione wspólnie rozwiązania, jeśli zostaną zaakceptowane przez GIS, zakładają, że w tym sezonie stoki i wyciągi narciarskie będą dostępne przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Wciąż jednak nie wiadomo, czy i kiedy zostaną otwarte hotele i obiekty turystyczne. Według sobotnich zapowiedzi premiera nie nastąpi to przed 27 grudnia, a ferie zimowe – zaplanowane w całym kraju w dniach 4–17 stycznia – odbędą się w tym roku bez zorganizowanych wyjazdów.

 

Ochrona środowiska

Powiązanie stawek za śmieci ze zużyciem wody może zachęcać do jej oszczędzania. Nowe zasady zaczną obowiązywać w Warszawie od grudnia

Statystyczny warszawiak zużywa prawie 4 m3 wody miesięcznie, a mógłby znacznie mniej. – Sposobów na mniejsze zużycie wody jest wiele. Oszczędzać wodę można każdego dnia, zarówno podczas codziennej toalety, jak i gotowania – mówi  Anna Auksel-Sekutowicz, radna miasta z ramienia Nowoczesnej. Impulsem do zachowania umiaru w wykorzystaniu wody pitnej będzie uzależnienie opłat za wywóz śmieci od jej zużycia. Rada Warszawy postanowiła, że taki sposób naliczania opłaty będzie obowiązywał w stolicy od grudnia.

 

Technologie

Coraz lepsza jakość powietrza w Europie. Na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania pomagające w walce ze smogiem [DEPESZA]

Poprawia się jakość powietrza w Europie. Spada też liczba zgonów spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza – wynika  z danych Europejskiej Agencji Środowiska (EEA). Z powodu zanieczyszczenia pyłem w 2018 roku zmarło ok. 417 tys. Europejczyków, o ponad 60 tys. mniej niż jeszcze w 2009 roku. Komisja Europejska opublikowała niedawno plan działania na rzecz strategii „zero zanieczyszczeń”. Nie brakuje też innowacyjnych rozwiązań opracowywanych przez start-upy, które mają pomóc w walce ze smogiem.