Pełnia Stylu
Człowiek od zawsze pragnął sięgnąć gwiazd, fascynując się ich tajemnicą. Nauka i postęp technologiczny umożliwiły to nielicznym. Projektanci i architekci zaczęli w swoje aranżacje wplatać elementy inspirowane wszechświatem. Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin to artystyczna interpretacja powierzchni planet i światła gwiazd.
Wzory na płytkach inspirowane są wyobrażeniem powierzchni planet - ich struktury, kraterów i wulkanów. Aranżując wnętrza z wykorzystaniem płytek z kolekcji Gold Moon, warto kierować się indywidualnym stylem. Te wyjątkowe płytki doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi minimalistycznymi przestrzeniami, jak i z bardziej klasycznymi lub ekstrawaganckimi aranżacjami.
Płytki emanują nie tylko wyrafinowanym połyskiem, ale także subtelnością wzoru. Odcienie miedzi pełzające po bezkresnej czerni tworzą niezwykłą aurę tajemniczości, podkreślając zarówno indywidualność, jak i elegancję przestrzeni. Kolekcja wprowadza do pomieszczenia harmonię jednocześnie pobudzając wyobraźnię i skłaniając do refleksji nad tajemnicami wszechświata.
Dobierając dodatki do wnętrz zdobionych płytkami Gold Moon, warto postawić na minimalistyczne, geometryczne formy, które podkreślą nowoczesność i elegancję przestrzeni. Dodatkowo, delikatne akcenty w kolorze miedzi lub złota doskonale współgrają z motywem kolekcji, nadając wnętrzom subtelny blask i elegancki wydźwięk. Warto także zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie, które podkreśli piękno płytek i stworzy efekt trójwymiarowej głębi.
Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin to fragment kosmicznej opowieści, która staje się częścią naszych codziennych przestrzeni. To przypomnienie, że granice naszych marzeń są tylko kwestią wyobraźni, a wszechświat jest niekończącym się źródłem inspiracji.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.