Komunikaty PR

Piekarnik elektryczny z pyrolizą Solgaz EKO SP-67P

2022-02-25  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl

Jeżeli szukamy możliwości łatwego czyszczenia, szybkiego gotowania, bogatej funkcjonalności i sprzętu wielozadaniowego, piekarnik do zabudowy EKO SP-67P od SOLGAZ będzie dla nas idealnym wyborem. To profesjonalny i niezastąpiony sprzęt kuchenny od polskiego producenta, łączący inteligentne pieczenie z równie inteligentnym, ekologicznym czyszczeniem.

Ekologiczny piekarnik elektryczny do zabudowy EKO SP-67P od SOLGAZ to wysokiej jakości, funkcjonalne i w pełni bezpiecznie urządzenie, które świetnie prezentuje się w każdej kuchni, sprawdzając się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Piekarnik stanowi profesjonalny oraz niezastąpiony sprzęt kuchenny, łączący inteligentne pieczenie z równie… inteligentnym i ekologicznym czyszczeniem.

Eko czyszczenie

Piekarnik do zabudowy SOLGAZ EKO SP-67P został wyposażony w funkcję pyrolizy, umożliwiającą ekologiczne czyszczenie wszelkich zabrudzeń w trakcie jego użytkowania. Dzięki możliwości rozgrzania  urządzenia do temperatury 500 stopni C, podczas pieczenia spalane są nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia i plamy tłuszczu. Po zakończonym procesie, pozostaje nam tylko zebranie powstałego popiołu suchą ściereczką.

- Zaletą tej technologii jest możliwość dokładnego wyczyszczenia trudnych zakamarków piekarnika z termoobiegiem, bez konieczności stosowania środków chemicznych. Dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu i energii – mówi Kamila Prałat, ekspertka firmy SOLGAZ.

Mnogość funkcji i bezpieczeństwo

Oprócz funkcji pyrolizy, ten nowoczesny piekarnik do zabudowy posiada 10 innych funkcji - w tym termoobieg, który rozprowadza ciepło we wnętrzu urządzenia, pozwalając na równomierny wypiek potrawy z każdej strony. Wyposażony jest także w panel dotykowy, dzięki czemu może być sterowany jednym dotknięciem. Urządzenie jest gotowe do pracy w momencie, gdy wybieramy odpowiedni tryb i ustawiamy wymaganą temperaturę. Szybko się nagrzewa i dokładnie wypieka każdą potrawę, pozwalając tym samym na przygotowanie w nim kilkudaniowego obiadu oraz pysznego, domowego ciasta.

SOLGAZ EKO SP-67P to również urządzenie niezwykle bezpieczne – możemy z niego śmiało korzystać nawet wtedy, gdy w domu znajdują się małe dzieci. Jedną z funkcji jest zabezpieczenie w postaci blokady drzwi, która aktywuje się w momencie osiągnięcia wysokiej temperatury wewnątrz urządzenia. Oprócz tego front piekarnika wyposażony jest w 4-warstwowe, chłodzone drzwiczki, które nie poparzą rąk podczas przypadkowego dotknięcia, będąc również zabezpieczeniem w momencie czyszczenia komory.

Funkcjonalne wnętrze

W przypadku piekarnika SOLGAZ EKO SP-67P, nie bez znaczenia jest również jego design. Sprzęt charakteryzuje się niezwykle eleganckim i minimalistycznym wyglądem, doskonale prezentując się w każdej konfiguracji małej i dużej kuchni -  zarówno klasycznej, jak i tej bardziej nowoczesnej. Dużą rolę odgrywają kompaktowe wymiary - 595 x 595 x 550 mm, a także odpowiednio funkcjonalna głębokość wynosząca 67 litrów czy zastosowanie teleskopowych prowadnic. Pomimo tych zalet warto pamiętać, aby dokładnie zmierzyć przestrzeń pod piekarnik do zabudowy – dzięki temu z całą pewnością dokładnie wpasujemy sprzęt w wyposażenie naszej kuchni. Decydując się na ten model piekarnika, oszczędzimy również na rachunkach za energię – sprzęt cechuje się wysoką efektywnością energetyczną A.

Zaawansowana funkcjonalność piekarników nie tylko ułatwia przygotowywanie wyśmienitych dań, ale także znacząco usprawnia proces czyszczenia po każdym użyciu. Przykładem wysokiej jakości sprzętu AGD jest ekologiczny piekarnik do zabudowy SOLGAZ EKO SP-67P z funkcją pyrolizy, który spala nawet najtrudniejsze plamy tłuszczu i zanieczyszczenia powstające podczas pieczenia. A wraz z płytą gazową bez płomieni stanowi zgrany duet, który będzie przydatny w każdej kuchni.

 

Piekarnik elektryczny do zabudowy SOLGAZ EKO SP-67P

Sugerowana cena: 2199 zł

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GutPR Hanna Gehrke - Gut
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.