Komunikaty PR

Płytki ceramiczne a wyzwania dostępności. Gdzie kupić płytki znanych producentów

2023-11-10  |  11:00
Biuro prasowe

W ostatnich latach zauważalny jest problem z dostępnością płytek ceramicznych znanych producentów z Hiszpanii, Niemiec, czy Włoch. Brak płytek na stanach magazynowych często zmusza nas do opóźnienia zakończenia inwestycji, bądź remontu, a w najgorszym wypadku do zmiany stylu, w jakim wykończymy nasze wnętrza, wybierając to, co dostępne jest na tu i teraz.

Płytki ceramiczne, spieki kwarcowe i glazura to nie tylko elementy wykończeniowe, ale również kluczowe detale, które nadają charakteru i wyjątkowość każdemu pomieszczeniu. Wybór odpowiednich materiałów jest niezwykle istotny, zarówno w przypadku nowej aranżacji, jak i remontu. W salonach sprzedaży możemy znaleźć coraz to szerszy wybór płytek do wnętrz i na zewnątrz. Z kolei wielkoformatowe płytki stają się coraz bardziej wzrostowym trendem, który zyskuje na popularności w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Duże płyty, dzięki swoim licznym zaletom, stanowią ciekawe rozwiązanie dla różnorodnych projektów, pozwalając na tworzenie efektownych i trwałych przestrzeni.

Niestety, w zdecydowanej większości salonów, płytki znanych producentów są niedostępne od ręki. Czas oczekiwania na dostawę wydłuża się coraz bardziej, aż do nawet 8 tygodni. Tyczy się to wszystkich zagranicznych marek, zwłaszcza tych najbardziej rozpoznawalnych i popularnych, jak: Pamesa Ceramica, Nord Ceram, Villeroy&Boch, a także Peronda.

Duża popularność nie powinna dziwić, gdyż wspomniani producenci cieszą się bardzo dużą renomą i niepowtarzalną estetyką tworzonych produktów. Płytki Pamesa Ceramica zachwycają nie tylko wysoką jakością, lecz także oryginalnym designem. Nord Ceram to producent, który stawia na innowacyjne rozwiązania i trwałość. Ich spieki kwarcowe to doskonały wybór dla osób, które poszukują materiału odpornego na uszkodzenia i trudne warunki eksploatacji. Jeśli zależy Ci na luksusie i doskonałym smaku, to marka Villeroy&Boch jest dla Ciebie. Ich produkty, w tym płytki ceramiczne, charakteryzują się wyjątkową estetyką i wykończeniem. Villeroy&Boch to synonim klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Z kolei Peronda to marka, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Jej płytki ceramiczne to harmonijne połączenie wzornictwa inspirowanego naturą oraz innowacyjnych technologii. Kolekcje Peronda to wyraz indywidualności i oryginalności.

W dzisiejszych czasach coraz ważniejszym aspektem przy wyborze płytek staje się ich dostępność oraz szybka dostawa do naszego domu. Wszystkie firmy stają przed dużym wyzwaniem, aby oferowane produkty były realnie szybko dostarczane do Klientów. Jeden z liderów rynku - KLINK International - rozpoczął specjalną akcję, w ramach której gwarantuje dostawę oferowanych płytek ceramicznych w maksymalnie pięć dni od zamówienia. Salony KLINK to miejsce, gdzie znajdziesz szeroką ofertę płytek ceramicznych, spieków kwarcowych i glazury, pochodzących od renomowanych marek. Gwarancja dostawy w ciągu pięciu dni sprawia, że możesz cieszyć się swoimi nowymi materiałami wykończeniowymi szybciej niż kiedykolwiek. W salonach sprzedaży KLINK znajdziesz bogatą gamę wzorów, kształtów i kolorów, które pozwolą Ci stworzyć unikalne wnętrze, dopasowane do Twojego gustu i stylu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.