Komunikaty PR

PONADCZASOWE WNĘTRZE W STYLU MODERN CLASSIC

2020-01-12  |  22:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Do pobrania jpg ( 0.2 MB )

Jasny, przestronny, przytulny i elegancki – o takim domu marzyli Inwestorzy i takie zadanie postawili przed projektantką Magdaleną Miśkiewicz. Długie dyskusje oraz wspólne poszukiwania najlepszych rozwiązań i stylistycznego kierunku aranżacji doprowadziły do powstania wnętrz ponadczasowych, a przy tym bezpretensjonalnych i niezwykle stylowych. Domownicy świetnie się tutaj relaksują i mogą złapać oddech.

Parter domu tworzy zaaranżowana w otwartym planie część dzienna. Dominuje stonowana, lecz nie zimna, jasna kolorystyka oparta o paletę bieli i szarości. Styl wnętrza określa ulokowana w wejściu do salonu elegancka konsola. Lekka forma, lustrzane powierzchnie i delikatne, kryształowe uchwyty nie pozostawiają wątpliwości, że w tym domu króluje modern classic.

DOMOWA STREFA KOMFORTU

Z holu trafiamy do części wypoczynkowej, której centralny punkt stanowi wygodna, nowoczesna kanapa. Puszyste poduszki, miękki dywan oraz dekoracyjne świeczniki i lampy sprawiają, że przestrzeń nabiera przytulności i ciepłego, domowego charakteru. Projektantka zadbała także o funkcjonalność wnętrza. Dzięki wykonanej na wymiar dyskretnej zabudowie, pod schodami powstała praktyczna szafka.

Mocnym akcentem części dziennej jest czarny stół. Magdalena Miśkiewicz wiedziała, jak odpowiednio go wyeksponować aranżując przestrzeń jadalni w narożniku, doskonale doświetlonym naturalnym światłem z dwóch panoramicznych okien. Stylizowane, błyszczące nogi nadają meblowi rys glamm i powodują, że solidny stół nabiera lekkości. Całość dopełniają tapicerowane szarym welurem krzesła.

Z jadalni już tylko krok do urządzonej na wskroś nowocześnie kuchni. Czysta biel podłogi, ścian i prostych szafek sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Wrażenie to dodatkowo potęgują przeszklone fronty szafek umieszczonych w kuchennym półwyspie od strony salonu. Uroku dodaje kuchni mozaika w stylu glamour na ścianie ponad blatem. Błyszczące, biało-szaro-czarne kostki pięknie odbijają dzienne światło, wpadające do środka przez duże okno w narożniku.

ELEMENT ZASKOCZENIA

Myliłby się jednak ten, kto by sądził, że wnętrze domu w podwarszawskich Markach nie kryje niespodzianek. Zadbał o to sam gospodarz, którego życzeniem było, by łazienkę na parterze urządzić w stylu industrialnym. Za jego sprawą pojawiła się tu czarna umywalka na drewnianym, litym blacie, czarne płytki z fakturą 3D, a także loftowe lampy z dekoracyjnymi żarówkami Edisona.

W wystroju położonej na piętrze, prywatnej części domu znów odnajdziemy wyraźne nawiązania do stylistyki glamour i modern classic. Projektowanie takich wnętrz sprawia mi ogromną przyjemność – przyznaje Magdalena Miśkiewicz. W tym przypadku szczególnie zależało nam na połączeniu przytulnego klimatu i niewymuszonej elegancji. Myślę, że się udało, a końcowy efekt spełnił oczekiwania inwestorów – dodaje projektantka.

Charakter sypialni gospodarzy określa przyciągający wzrok obraz na ścianie ponad łóżkiem. Przytulny klimat wnętrza uzyskano łącząc złamaną biel i odcień taupe, dodatkowo podkreślone detalami w kolorze czerni i złota. W odróżnieniu od toalety dla gości łazienka gospodarzy jest bardzo jasna i lekka. To królestwo Pani domu. Wygodna, duża wanna pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu, a eleganckie żyrandole, zdjęcia Marlin Monroe i czarne detale nadają wnętrzu kobiecy charakter. Wystrój dziecięcych pokoi dopasowano do wieku i zainteresowań młodych lokatorów.

Więcej na: https://www.miskiewiczdesign.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.