Porozmawiajmy o wodzie. Spotkanie w ramach 24. edycji konkursu KOŁO
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Projektowanie zrównoważone, oszczędzanie wody, ekologia… Światowy Dzień Wody, który obchodzimy 22 marca, to idealny moment, aby porozmawiać o prawidłowym gospodarowaniu wodą. Organizator spotkania, firma Geberit, zaprasza 22 marca do przestrzeni Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wydarzenie odbędzie się w ramach 24. edycji konkursu KOŁO.
Spotkanie zostało zaplanowane na wtorek, 22 marca na godzinę 11:00 w przestrzeni Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, który jest partnerem tegorocznej edycji konkursu KOŁO. Wśród zaproszonych ekspertów pojawią się znane i cenione nazwiska z branży:
- Paweł Jaskanis, Dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
- dr Maciej Żołnierczuk, Specjalista ds. ochrony krajobrazu Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
- Krzysztof Brzeziński, Dyrektor Marketingu Geberit
- arch. Agnieszka Kalinowska-Sołtys, partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci. Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polskich do spraw środowiska i ochrony klimatu. Członkini Rady Programowej UN Global Compact Network Poland
- arch. Marta Sękulska-Wrońska, partner w pracowni WXCA, Prezes Oddziału Warszawskiego SARP, sędzia SARP
Spotkanie poprowadzi Katarzyna Jaroszyńska, prowadząca program ,,Nieoczywiste miejsca” w HGTV Polska oraz cykl ,,Odpicowane mieszkanie” w Dzień dobry TVN.
Geberit zaprasza do udziału w wydarzeniu, po uprzednim potwierdzeniu na adres e-mail: konkurskolo@okkpr.pl do dnia 18.03.2022 r.
Transmisja na żywo będzie dostępna na Facebooku na profilach marek: Geberit, KOŁO zawsze w dobrym stylu oraz partnera wydarzenia: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
Rejestracja na wydarzenie na Facebooku dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/events/319267476932373/?ref=newsfeed
Patronat medialny:
Elle Decoration, Label Magazine, Rzeczpospolita, Magazyn Sukces, Radio KAMPUS, Architektura & Biznes, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Architektura Murator, Czas na Wnętrze, Weranda, RZUT, Sztuka Architektury, Sztuka Wnętrza, Bryła.pl, MAGAZIF, Urzadzamy.pl, Design/Biznes, Architecture Snob
Więcej informacji na www.kolo.com.pl
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Luna: Nie mam planu B na życie. Jestem jednak bardzo kreatywna, więc może kiedyś zrobię jakiś film lub napiszę książkę
Wokalistka podkreśla, że wiele lat pracowała na to, żeby być w miejscu, w którym jest teraz, i robić to, co kocha. Tworzenie muzyki i koncertowanie to dla niej nie tylko praca, ale i pasja, z którą zawsze będzie związana. Luna zdradza też, że co prawda czuje potrzebę eksploracji innych swoich umiejętności, takich jak taniec czy gotowanie, i czasami marzy o radykalnej zmianie swojego życia, ale nie mogłaby porzucić całego dotychczasowego dorobku artystycznego. Nie wyklucza natomiast, że kiedyś wyreżyseruje jakiś film albo napisze powieść.
Gwiazdy
Jakub Rzeźniczak: Z Radkiem Majdanem mamy dużo tematów do rozmowy. Jest świetnym współlokatorem, ale trochę ciężko się przy nim spało
Podczas realizacji zdjęć do programu „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” w Grecji Jakub Rzeźniczak mieszkał w pokoju z Radosławem Majdanem. Ucieszyło go to, bo w wolnych chwilach mogli wymieniać swoje spostrzeżenia dotyczące aktualnej sytuacji w piłce nożnej. Miał też okazję się przekonać, czy mąż Małgorzaty Rozenek również jest perfekcyjnym panem domu. Niestety byłemu bramkarzowi zdarzało się chrapać, co przełożyło się na bezsenne noce Jakuba Rzeźniczaka.
Ochrona środowiska
Susza stała się już corocznym zjawiskiem w Polsce. Lokalne inicjatywy mogą wiele zmienić
Polskie lato coraz bardziej zaczyna przypominać temperaturami to śródziemnomorskie. Rośnie liczba dni z temperaturą przekraczającą 30 st. C i tropikalnych nocy, a fale upałów sprzyjają nasilaniu się susz. Wylesianie i powiększanie obszarów nieprzepuszczalnych, w połączeniu z wadliwą gospodarką wodną, zwiększa w ostatnich dekadach „ucieczkę” wody z obszaru Polski, powodując większą intensywność skutków suszy – wynika z analizy „Nauki o klimacie”. Problemem jest brak spójnej i konsekwentnej polityki gospodarowania zasobami wodnymi.