Komunikaty PR

Poznaj HÅG Tion podczas premierowych spotkań. Przyjdź, zobacz, wygraj!

2022-02-18  |  15:20
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

HÅG Tion - „najbardziej zrównoważone krzesło biurowe na świecie” - już niebawem będzie miało swoją premierę w Polsce! W dniach od 21 lutego do 3 marca b.r. będzie można je nie tylko zobaczyć, ale także wygrać podczas wyjątkowych spotkań On Tour HÅG Tion™ w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Już dziś zapisz się na bezpłatne warsztaty z marką Flokk!

HÅG Tion – kolorowe i ekologiczne!

Zaprojektowane z myślą o elastyczności, komforcie oraz pracy z dowolnego miejsca, krzesło HÅG Tion jest owocem najbardziej zrównoważonego procesu produkcji spośród wszystkich krzeseł biurowych wytwarzanych obecnie na świecie. To pierwszy projekt stworzony dla marki Flokk wspólnie przez 3 biura projektowe: BIG-GAME, Anderssen & Voll oraz Hunting & Narud. Jego twórcy, tym modelem, po raz kolejny przesuwają granice produkcji mebli przyjaznych środowisku. Wykonany w 71-75% z materiałów pochodzących z recyklingu przy wykorzystaniu możliwie najmniejszej liczby komponentów, nowy model HÅG to gwarancja najniższego śladu węglowego, spośród wszystkich krzeseł Flokk.

Jest dostępny w szerokiej gamie barw i odcieni, a przy tym ekstremalnie eko, ponieważ jego produkcja wprowadza do łańcucha wartości firmy posortowane kolorystycznie tworzywa sztuczne pochodzące od konsumentów. Niewątpliwym atutem HÅG Tion jest atrakcyjna cena.

Przyjdź na premierę produktu i wygraj go!

Teraz każdy, kto w dniach od 21 lutego do 3 marca b.r. weźmie udział w bezpłatnych prezentacjach krzesła HÅG Tion ma szansę je wygrać! Specjalnie na premierowe spotkania On Tour HÅG Tion™ firma Flokk przygotowała konkurs z nagrodą w postaci tego wyjątkowego i ponadczasowego krzesła. Wystarczy przybyć na jedno z 5 spotkań, które odbędą się w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie, uważnie wysłuchać prelegentów, a na koniec pozostawić swój adres e-mail. Po zakończeniu cyklu spotkań do wszystkich uczestników zostanie rozesłany e-mail z zadaniem konkursowym, którego rozwiązanie należy nadesłać do 7 marca 2022 r.

Do 11 marca jury wyłoni autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi, który zostanie nagrodzony krzesłem HÅG Tion!

On Tour HÅG Tion™ w Polsce :

Poznań

Lab150
ul. Bukowska 150, 60-189 Poznań, 21.02.2022, 10:00-13:00

Wrocław

Concordia Design, Wyspa Słodowa 7, 50-266 Wrocław, 22.02.2022, 14:00-17:00

Kraków

PURO Kraków Kazimierz, ul. Halicka 14A - Sala Glass, 31-036 Kraków, 23.02.2022, 10:00-13:00

Gdańsk

PURO Gdańsk Old Town, ul. Stągiewna 26 - Sala White Bear, 80-750 Gdańsk, 28.02.2022, 10:00-13:00

Warszawa

Warszawa Showroom Flokk, ul. Konstruktorska 12A, 02.03.2022, 10:00-13:00

Więcej na https://info.flokk.com/pl-pl/hag/tion/on-tour

O Flokk

Flokk to wiodący europejski producent wysokiej jakości mebli biurowych, rozwijający rosnącą rodzinę marek o globalnym zasięgu. Flokk jest właścicielem marek produktowych HÅG, Offecct, Giroflex, RH, Profim, 9to5 Seating, BMA, RBM i Malmstolen. Kilka dekad koncentracji na środowisku pozwoliły firmie Flokk stać się liderem w rozwoju i produkcji zrównoważonych mebli.

Główna siedziba firmy Flokk znajduje się w Oslo w Norwegii, a główne zakłady produkcyjne znajdują się w Røros (Norwegia), Nässjö (Szwecja), Turku (Polska) i Hawthorne (USA). Ponadto Flokk posiada biura sprzedaży w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Singapurze, USA, Kanadzie, Chinach i Australii. Produkty Flokk są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje Biuro prasowe
2025-06-18 | 06:00

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

W życiu każdego z nas pojawiają się sytuacje, w których nagromadzone przez lata przedmioty muszą na jakiś czas opuścić nasze mieszkania i domy. Niezależnie od
Dom Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących
2025-06-17 | 10:30

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

Własna szklarnia to marzenie wielu ogrodników, gdyż dzięki niej można cieszyć się świeżymi, naturalnymi warzywami i ziołami. Chcąc stać się jej posiadaczem, powinniśmy
Dom BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
2025-06-02 | 16:00

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Wyobraź sobie, że urządzasz salon marzeń albo wreszcie wymieniasz kuchnię na nową, a wszystko to bez czekania na wypłatę czy wizyty w banku. Teraz to możliwe dzięki nowej metodzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Transport

Rośnie skala agresji na polskich drogach. Problemem jest nie tylko nadmierna prędkość, ale też jazda na zderzaku

Za kilka dni zaczynają się wakacje, czyli statystycznie najniebezpieczniejszy czas na drogach. Wśród głównych przyczyn takich zdarzeń na prostych odcinkach drogi są nadmierna prędkość i jazda na zderzaku. Zarządca autostrady A4 Katowice–Kraków w ramach kampanii „Nie zderzakuj. Posłuchaj. Jedź bezpiecznie” zwraca uwagę na zjawisko agresji na polskich drogach i przypomina, że bezpieczeństwo zaczyna się od osobistych decyzji kierowcy.

Muzyka

Alicja Węgorzewska: Czuję się ambasadorką polskiej kultury. Czasami dokonuję niepopularnych wyborów, ale moje pomysły są bardzo odkrywcze

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej została uhonorowana prestiżową nagrodą ShEO Awards 2025 w kategorii „Ambasadorka polskiej kultury” i jak podkreśla, w stu procentach na nią zasłużyła. Przyznawane przez tygodnik „Wprost” wyróżnienie trafia bowiem do kobiet, które zmieniają świat, a Alicja Węgorzewska czyni to od lat, nadając polskiej kulturze operowej zupełnie nowy wymiar. Tym razem szczególne uznanie otrzymała za stworzenie i rozwijanie Festiwalu Mozart Junior. W tym roku odbywa się już jego szósta edycja.