Komunikaty PR

Pralki Samsung EcoBubble™ - nastaw się na doskonałe efekty prania nawet w 15°C

2022-12-29  |  12:15
Biuro prasowe

Dziś równie ważne, jak efekty prania, są rozwiązania umożliwiające większą troskę o środowisko naturalne. Dzięki technologii Samsung EcoBubble™ możemy skutecznie prać już w temperaturze 15°C, nie tylko lepiej dbając o ubrania i domowe tekstylia, ale przez to również ograniczając zużycie energii elektrycznej. Nasze rzeczy, wykonane z delikatnych tkanin, dłużej zachowają swój doskonały wygląd, a my zaoszczędzimy na rachunkach. 

Po co prać w wyższej temperaturze, jeśli te same rezultaty – z korzyścią dla naszych ubrań i środowiska – możemy uzyskać piorąc w 15°C? Technologia EcoBubble™ w pralkach Samsung zapewnia najwyższą efektywność prania i pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. W jaki sposób?

Niska temperatura, wysoka skuteczność

Ubrania, które na co dzień nosimy i często pierzemy, mogą ulegać szybszemu zniszczeniu. Szczególnie wtedy, gdy pierzemy je w wyższej temperaturze. Tymczasem technologia EcoBubble™ gwarantuje uzyskanie czystości nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C*. EcoBubble™ sprawia, że jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania z połączenia wody, powietrza i detergentów powstaje aktywna piana wypełniająca bęben pralki. Następnie wnika ona w tkaniny tak, aby skutecznie rozpuścić wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Pranie w zimnej wodzie sprawia, że rzeczy dłużej pozostają miękkie i przyjemne w dotyku. EcoBubble™ skutecznie ochroni nasze ubrania przed mechaceniem, wycieraniem czy kurczeniem. Natomiast, jeśli zależy nam na zdezynfekowaniu np. ręczników czy pościeli, program Higieniczna para pozbędzie się aż do 99,9% bakterii, wirusów oraz alergenów**.

Ekologia na co dzień

Możliwość obniżenia temperatury prania do 15℃ skutkuje nie tylko zwiększeniem bezpieczeństwa delikatnych tkanin, ale i oszczędnością energii. Aktywna piana pozwala na dokładniejsze rozpuszczanie i wypłukiwanie detergentów niż sama woda. Oznacza to, że wykorzystanie środków piorących jest bardziej wydajne. Dzięki programowi Pranie Optymalne AI cztery precyzyjne czujniki dostosowują ilość wody, detergentów oraz czas prania do stopnia zabrudzenia i wagi wsadu, co przekłada się na stan naszego portfela i ilość zużywanych zasobów. Producent zadbał również o możliwość przyspieszenia procesu prania wykorzystując technologię QuickDrive™ pozwalającą na skuteczne pranie w czasie nawet o 50% krótszym***. Wiele z modeli pralek Samsung z technologią EcoBubble™ posiada wysoką klasę energetyczną, dzięki czemu są bardziej przyjazne dla środowiska.

 

Pralki posiadające technologię EcoBubble™ umożliwiają zmniejszenie temperatury prania nawet do 15℃ i skrócenie jego czasu, przy zachowaniu maksymalnej skuteczności. Wypierzemy w nich nawet najbardziej delikatne ubrania, bez obaw o ich zniszczenie i bez konieczności wizyt w pralni. Stanowią perfekcyjne rozwiązanie dla każdego – zadbają zarówno o nasze rzeczy oraz optymalne wykorzystanie zasobów i pozwolą zaoszczędzić na rachunkach.   

 

Więcej informacji o pralkach Samsung EcoBubble™ znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/washers-and-dryers/all-washers-and-dryers/?eco-bubble

 

 

*Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu o wadze 4 kg: program Pranie Super Eco (model WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (model WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

**Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

***Testy wg normy IEC 60456-2010 dla modelu WW9400B: program Bawełna z QuickDrive vs program Bawełna bez QuickDrive. Wynik: czas prania skrócony o 57% (z 87 min. do 37 min.). Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania urządzenia.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.