Komunikaty PR

Premiera wielofunkcyjnego robota do gotowania Mambo 8590

2021-10-14  |  10:43
Biuro prasowe

Możliwość przygotowania szerokiej gamy potraw. Funkcja SlowMambo dla zdrowych i aromatycznych posiłków

Mambo 8590 zastąpi wiele dotychczas używanych urządzeń, pozwalając zarówno na zwiększenie przestrzeni w kuchni, jak i oszczędność czasu spędzonego na codziennym przygotowywaniu posiłków. Posiada aż 30 trybów pracy, dających możliwość m.in.  siekania produktów, ich mielenia, smażenia, tarcia, ubijania, mieszania, fermentacji, precyzyjnego gotowania stopień po stopniu. Zostało także wyposażone w specjalną łyżkę MamboMix, która pozwoli na zagniatanie ciasta na makaron, chleb lub pizzę.

Producenci zadbali również o specjalną funkcję SlowMambo, pozwalającą na długie gotowanie posiłku w niskiej temperaturze, co daje możliwość zarówno przygotowywania bardziej aromatycznych, ale i zdrowszych dań. Dzięki takiej obróbce termicznej potrawy zachowują więcej składników odżywczych niż podczas gotowania w wysokich temperaturach. Ponadto urządzenie daje użytkownikowi duże możliwości konfiguracji wedle potrzeb. Posiada 10 poziomów prędkości, czasomierz pozwalający na dostosowanie czasu przygotowywania oraz opcję regulacji temperatury – od 37 do 120ºC.

Wygodna duża misa, wbudowana waga i przydatne akcesoria dla komfortu użytkowania

Wbudowana waga umożliwia użytkownikowi przyrządzanie posiłków z dużą precyzją i zgodnie z jego oczekiwaniami, a pojemna, aż 3,3-litrowa misa ze stali nierdzewnej umożliwi przygotowanie posiłków w większych ilościach. Mambo 8590 został wyposażony w wygodne akcesoria, m.in. koszyk i dwupoziomowy zestaw do gotowania na parze, co daje możliwość przyrządzania aż do 4 różnych potraw jednocześnie.

Łatwa obsługa i bezpieczeństwo użycia. Dotykowy wyświetlacz i wygodne czyszczenie

Mambo 8590 posiada duży cyfrowy, dotykowy wyświetlacz z panelem sterowania, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Dla bezpieczeństwa i komfortu użytkownika, urządzenie wyposażono w specjalną nasadkę dozującą, która zapobiega niekontrolowanemu rozbryzgiwaniu produktów, system odpowiadający za bezpieczeństwo podczas montażu i demontażu ostrzy oraz zapobiegający przegrzaniu, przywieraniu lub przypalaniu żywności. Posiada również antypoślizgową, umieszczoną na spodzie nakładkę, zapewniającą większą stabilność podczas jej pracy i zapobiegającą jego przesuwaniu się.

Urządzenie można łatwo i wygodnie czyścić po każdym użyciu – zarówno misę, jak i akcesoria, można myć w zmywarce, ograniczając czas na czyszczenie go po jego użyciu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Ocieplony dom to znaczy energooszczędny i nowoczesny Biuro prasowe
2021-10-27 | 11:08

Ocieplony dom to znaczy energooszczędny i nowoczesny

Oszczędzanie energii, podobnie jak oszczędzanie wody, stało się naszą codziennością. Tymczasem nadal co trzeci dom w Polsce jest nieocieplony, co oznacza, że ogrzanie go, czyli utrzymanie
Dom Dlaczego termoizolacja naprawdę jest taka ważna?
2021-10-27 | 11:00

Dlaczego termoizolacja naprawdę jest taka ważna?

Ukryta wewnątrz przegród budynku warstwa termoizolacji ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości, wydajności energetycznej i komfortu cieplnego użytkowników. Różnica w
Dom Cztery żywioły – oryginalne wnętrza studia OTO film
2021-10-26 | 17:00

Cztery żywioły – oryginalne wnętrza studia OTO film

Praca twórcza wymaga, otoczenia, które z jednej strony wpływa na kreatywność, a z drugiej pozwala na wyciszenie i zaczerpnięcie inspiracji. Nic dziwnego, że na siedzibę studia

Więcej ważnych informacji

Uroda

Grażyna Szapołowska: Choć się starzejemy, to nasze serce nie powinno mieć zmarszczek. Chcę zachęcać kobiety, żeby korzystały z życia i były szczęśliwe same dla siebie

Aktorka chce udowodnić kobietom, że w swoim życiu można bardzo wiele zmienić, jeśli się tylko tego chce. Trzeba tylko uwierzyć w siebie, w swoje możliwości i pozbyć się blokad, które utrudniają rozwój i funkcjonowanie. Jako ambasadorka Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” pomaga w budowaniu społeczności kobiet, które chcą inspirować, motywować i wspierać inne panie w drodze do źródeł swojej wewnętrznej energii. Grażyna Szapołowska przekonuje, że każda z nas jest niepowtarzalna i ma bardzo wiele do zaoferowania zarówno sobie samej, jak i całemu światu.

Seriale

Daria Zawiałow nagrała cover przeboju Haliny Frąckowiak „Serca gwiazd”. „Praca nad coverem jest trudniejsza niż nad swoim autorskim utworem”

Piosenka promuje najnowszą produkcję Playera „Pajęczyna” z Joanną Kulig w roli głównej. „Serca gwiazd” w interpretacji Darii Zawiałow to utwór łączący w sobie nowoczesność z klimatem lat 80. Wokalistka podkreśla, że interpretacja przeboju Haliny Frąckowiak we współczesnej aranżacji ma zupełnie inny wydźwięk niż oryginał.

Media i PR

Hybrydowa formuła może zdominować rynek konferencji i spotkań również po pandemii. Do nowych realiów przekonali się zarówno organizatorzy, jak i dziennikarze

Branża eventowa jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały w wyniku pandemii COVID-19. Kiedy większość wydarzeń została odwołana ze względu na reżim sanitarny, branża ekspresem przeniosła się do online’u, a agencje i ich klienci przeszli przyspieszony kurs digitalizacji. Z raportu „Digital Event 2020/21” wynika, że największą popularnością cieszyły się realizowane w formule online webinary, szkolenia i konferencje. Choć część z nich prawdopodobnie zostanie utrzymana w tym formacie także po wygaszeniu pandemii, to organizatorzy chętnie wracają do tradycyjnych spotkań.