Przygotuj się na wakacje z Samsung AirDresser
Lekkie bluzki i zwiewne sukienki (często bardzo delikatne), ozdobione aplikacjami czy koralikami, to podstawa w letniej kobiecej garderobie. Na pewno nie powinno ich zabraknąć w walizce, gdy szykujesz się na urlop. Jak najlepiej je odświeżać, aby przetrwały w nienaruszonym stanie niejeden letni sezon? Niezastąpionym pomocnikiem będzie szafa parowa Samsung AirDresser.
Wakacyjna walizka wypełniona jest zazwyczaj ubraniami, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Częste pranie, nawet ręczne, może spowodować utratę kolorów lub pierwotnego kształtu delikatnej odzieży, a jej prasowanie bardzo często nie jest wskazane. Idealnym rozwiązaniem jest innowacyjna szafa parowa Samsung AirDresser. To urządzenie w łatwy, szybki i skuteczny sposób pomoże przygotować ubrania na wyjazd i odświeżyć je po powrocie.
Kompleksowa pielęgnacja ubrań
Samsung AirDresser to wyjątkowa szafa parowa, która zadba o tkaniny - także te, które dotychczas wymagały oddawania do pralni. Podstawą działania urządzenia jest silny podmuch powietrza, który skutecznie usuwa z odzieży pyłki i kurz zatrzymując je na filtrach. Dzięki technologii JetSteam, wykorzystującej parę wodną, z ubrań skutecznie usuwane są zagniecenia, zarazki, bakterie oraz niektóre wirusy*. Dodatkowo, filtr dezodoryzujący oraz UV, pozwalają pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, którymi mogły przeniknąć ubrania. Letnia odzież po wyjęciu z AirDresser będzie higienicznie czysta, pachnąca i wygładzona – gotowa do spakowania na wyjazd. Jeśli okaże się, że któraś z urlopowych rzeczy nie zdążyła wyschnąć na czas pakowania, sytuację uratuje funkcja suszenia dostępna w AirDresser. Dzięki szafie parowej nie tylko oszczędzisz czas, ale także będziesz mieć pewność, że zadbasz o ubrania w bezpieczny dla nich sposób.
W trosce o maksymalny komfort
Obsługa szafy odświeżającej Samsung jest niezwykle wygodna, dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania AI Control oraz aplikacji SmartThings**. Aplikacja umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem. Pamiętaj jednak, aby ubrania które potrzebne będą wieczorem umieścić w szafie przed wyjściem z domu. W razie wątpliwości dotyczących wyboru programu, w trybie Moja Szafa dostępnym bezpośrednio w aplikacji, znajdują się praktyczne podpowiedzi. Aplikacja SmartThings wysyła również na telefon powiadomienia o etapach pracy urządzenia. Co więcej, jeśli naniesiesz kilka kropli perfum na chusteczkę i umieścisz ją w szufladzie FreshFinish, podmuch powietrza przeniesie zapach na ubrania. Dzięki temu będą nie tylko dokładnie odświeżone, ale także nasiąknięte twoim ulubionym zapachem.
Samsung AirDresser zadba nie tylko o odświeżaną w nim odzież, ale także o pomieszczenie, w którym się znajduje. Wystarczy otworzyć drzwi szafy i uruchomić funkcję RoomCare, aby zapachy i wilgoć z garderoby, korytarza czy salonu zostały skutecznie pochłonięte.
Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/
* Eliminuje do: 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.
** Aplikacja SmartThings App jest dostępna i kompatybilna z systemem Android 8.0 (RAM 2GB lub więcej) i nowszym lub iOS 13.0 i nowszym i jest dostępna w Google Play Store lub App Store. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić
Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.
Prawo
Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.