Komunikaty PR

Relaks na tarasie z Tikkurila

2020-06-17  |  01:00
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Coraz wyższe temperatury i dłuższe dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Trudno przecenić relaks we własnym, zielonym zakątku, ale aby cieszyć się nim w pełni, warto uprzednio zadbać o jego odpowiednią aranżację. Prywatna, przytulna enklawa to idealne miejsce na chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku, a także sposób na „stacjonarne” wakacje.

 

Wygodne i zadbane meble to podstawowy element, bez którego trudno o wypoczynek na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Wykonane z drewna świetnie komponują się z zielenią roślin i będą ozdobą każdej aranżacji. Jednak ze względu na negatywny wpływ zmiennych warunków atmosferycznych mogą szybko ulegać zniszczeniu, co objawia się m.in. blaknięciem koloru. Dlatego tak ważne jest, aby do zabezpieczenia drewnianych elementów używać sprawdzonych produktów, które nie tylko zapewnią ochronę m.in. przed promieniowaniem UV, ale też wyeksponują ich piękny wygląd.

 

Lakierobejca Tikkurila Valtti Plus Complete przedłuży żywotność  naturalnych powierzchni, zapewniając im trwały i oryginalny kolor na długo. Dodatkowo gwarantuje zwiększoną ochronę przed rozwojem grzybów pleśniowych, mających niszczące oddziaływanie na kondycję drewnianych mebli i elewacji. Lakierobejca łatwo się rozprowadza i nie tworzy zacieków, a co najważniejsze daje natychmiastową ochronę już po 1 godzinie od pomalowania, nawet w przypadku deszczu. Kolejną warstwę produktu można nakładać już po 2 godzinach, dzięki czemu proces malowania łatwo przeprowadzić w jeden dzień. 

 

Modne obecne, ciemniejsze tonacje drewna nadają tarasowej aranżacji szlachetności i elegancji. Panele ścienne pokryte Tikkurila Valtti Plus Complete w ciemnoszarym kolorze 5154 w ciekawy sposób można skontrastować z jasnymi deskami tarasowymi.

Deski z prawdziwego drewna na tarasie to połączenie niebanalnej estetyki i jakości. Ich ujmujący łagodny charakter wdzięcznie dopełni ogrodową scenerię, potęgując wrażenie bliskości z naturą. Ich całoroczna ekspozycja na działanie słońca czy wilgoci sprawia jednak, że wymagają szczególnej i regularnej pielęgnacji. W tym celu świetnie sprawdzą się oleje. Wodorozcieńczalny olej Tikkurila Valtti Wood Oil Akva zabezpiecza drewno przed zabrudzeniami i wilgocią, dbając o piękny i naturalny efekt.

 

Więcej informacji o produktach przeznaczonych do pielęgnacji tarasów można znaleźć pod linkiem: https://tikkurila.pl/produkty/tarasy-i-patio

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje Biuro prasowe
2025-06-18 | 06:00

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

W życiu każdego z nas pojawiają się sytuacje, w których nagromadzone przez lata przedmioty muszą na jakiś czas opuścić nasze mieszkania i domy. Niezależnie od
Dom Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących
2025-06-17 | 10:30

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

Własna szklarnia to marzenie wielu ogrodników, gdyż dzięki niej można cieszyć się świeżymi, naturalnymi warzywami i ziołami. Chcąc stać się jej posiadaczem, powinniśmy
Dom BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
2025-06-02 | 16:00

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Wyobraź sobie, że urządzasz salon marzeń albo wreszcie wymieniasz kuchnię na nową, a wszystko to bez czekania na wypłatę czy wizyty w banku. Teraz to możliwe dzięki nowej metodzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Transport

Rośnie skala agresji na polskich drogach. Problemem jest nie tylko nadmierna prędkość, ale też jazda na zderzaku

Za kilka dni zaczynają się wakacje, czyli statystycznie najniebezpieczniejszy czas na drogach. Wśród głównych przyczyn takich zdarzeń na prostych odcinkach drogi są nadmierna prędkość i jazda na zderzaku. Zarządca autostrady A4 Katowice–Kraków w ramach kampanii „Nie zderzakuj. Posłuchaj. Jedź bezpiecznie” zwraca uwagę na zjawisko agresji na polskich drogach i przypomina, że bezpieczeństwo zaczyna się od osobistych decyzji kierowcy.

Muzyka

Alicja Węgorzewska: Czuję się ambasadorką polskiej kultury. Czasami dokonuję niepopularnych wyborów, ale moje pomysły są bardzo odkrywcze

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej została uhonorowana prestiżową nagrodą ShEO Awards 2025 w kategorii „Ambasadorka polskiej kultury” i jak podkreśla, w stu procentach na nią zasłużyła. Przyznawane przez tygodnik „Wprost” wyróżnienie trafia bowiem do kobiet, które zmieniają świat, a Alicja Węgorzewska czyni to od lat, nadając polskiej kulturze operowej zupełnie nowy wymiar. Tym razem szczególne uznanie otrzymała za stworzenie i rozwijanie Festiwalu Mozart Junior. W tym roku odbywa się już jego szósta edycja.