Komunikaty PR

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN chronią przed zanieczyszczeniami, wiatrem i

2021-07-07  |  01:00
Biuro prasowe

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN chronią przed zanieczyszczeniami, wiatrem i promieniowaniem UV

Nowoczesne rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN są wyposażone w rozwiązania, które zapewniają kompleksową ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Poniżej prezentujemy, na które funkcje warto zwrócić uwagę, aby osłony okienne zapewniały maksymalny komfort przebywania w pomieszczeniach.

Obecnie rolety materiałowe zewnętrzne zapewniają nie tylko ochronę przed słońcem i nagrzewaniem wnętrza budynku, ale mogą zostać wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, które chronią przed innymi, niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi.

- Screeny od Anwis, dzięki zastosowaniu odpowiednich tkanin, nowoczesnych systemów sterowania, a także sposobów montażu, zapewniają bezpieczeństwo i wpływają pozytywnie na zdrowie i samopoczucie użytkowników budynku – komentuje Agnieszka Gołębiewska, reprezentantka marki Anwis.

Rozwiązania systemowe, które chronią przed silnym wiatrem

Jeżeli zależy nam, aby osłony dodatkowo chroniły przed silnym wiatrem, warto zdecydować się na wybór systemu, w którym prowadnice boczne zintegrowane są z tkaniną. Rozwiązanie to zapewniają Screeny od Anwis w konfiguracji ZIP. Warto zaznaczyć tu, że przy maksymalnym wymiarach osłony (18m2) rolety posiadają 3 klasę odporności na wiatr. Dodatkową ochronę zapewniają także oferowane typy sterowania. Napędy nowej generacji reagują na zmiany pogodowe wykrywając np. silne podmuchy wiatru i automatycznie dopasowują działanie rolet do aktualnych warunków otoczenia. Dla dodatkowego ułatwienia osłony można także łączyć w zespoły i podłączyć do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem.

Rolety materiałowe zewnętrzne i ich wpływ na zdrowie

Pyłki, przenikający kurz czy natrętne owady dostające się do pomieszczeń negatywnie wpływają na samopoczucie i wypoczynek obecnych w nich osób. Dlatego warto wiedzieć, że dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN chronią przed zanieczyszczeniami i stanowią dodatkową barierę przed insektami. Tkaniny oferowane przez Anwis są wykonane z włókna szklanego lub poliestrowego, pokrytego PCV, co dodatkowo chroni przed działaniem promieniowania UV. Ich skład, pozwalający na czyszczenie na mokro, lub też ich obsługę, np. w czasie deszczu, wpływa ponadto na komfort codziennego użytkowania.

Powyższe funkcjonalności stanowią dodatkowe atuty, na które warto zwrócić uwagę decydując się na zakup rolet. Dzięki nim Screeny od Anwis kompleksowo dopasowują się do indywidualnych potrzeb osób przebywających w pomieszczeniach, wpływając pozytywnie na ich zdrowie i samopoczucie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom „ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli! Biuro prasowe
2024-07-08 | 10:50

„ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli!

W przyszłym roku będziemy obchodzili 100. rocznicę słynnej Międzynarodowej Wystawy Sztuk Dekoracyjnych i Nowoczesnego Przemysłu. By uczcić to wydarzenie, Studio Prostych Form postanowiło
Dom Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki
2024-07-08 | 09:00

Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki

Wanna to nie tylko jeden z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki, ale także miejsce codziennego relaksu i wyciszenia. W świecie współczesnego designu, prostokątne wanny
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Klaudia Carlos: Nigdzie nie ma takiego piasku złocistego jak nad Bałtykiem. Mam tam swoje ulubione miejsca, ale lubię też poszukiwać nowych

Wokół wakacji nad polskim morzem przez lata narosło wiele stereotypów. Prezenterka zapewnia jednak, że ją samą nie zniechęcają ani stwierdzenia, że „jest za drogo”, ani że „zazwyczaj jest zła pogoda”. I choć turyści chociażby ze względu na „paragony grozy” coraz częściej omijają łukiem Morze Bałtyckie, to ona jest konsekwentna w swoich wyborach. Każdego roku stawia właśnie na Bałtyk i przekonuje, że nadmorskie miejscowości są bardziej urokliwe niż zagraniczne kurorty, a polskie piaszczyste plaże nie mają sobie równych.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Prawo

Polskie prawo nie zakazuje trzymania psów na uwięzi. Nowy projekt ustawy proponuje bardziej restrykcyjne przepisy

Kara aresztu do lat trzech i grzywny do tysiąca złotych grożą właścicielom, którzy trzymają psy na łańcuchu. Zgodnie z prawem pies nie może być przywiązany dłużej niż przez 12 godzin, na uwięzi krótszej niż 3 metry. W rzeczywistości jednak ciężko udowodnić naruszenie tego przepisu. – Nadszedł czas, żeby powiedzieć stop utrzymywaniu psów na uwięzi. Pies to nie jest tani system alarmowy – podkreśla Michał Dąbrowski, dyrektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Szansą na zmianę może być obywatelski projekt ustawy, przygotowany przez kilka organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt, który trafił niedawno do Sejmu.