SANPLAST SA i HOESCH razem na ISH 2023
Przed nami jedno z największych wydarzeń dla branży instalacyjno-sanitarnej. W dniach 13-17 marca 2023 roku we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja Targów ISH, które po kilkuletniej przerwie wracają do tradycyjnej formy. Wśród wystawców znajdziemy firmę HOESCH wchodzącą w skład grupy SANPLAST. Polski producent będzie współwystawcą stoiska targowego na którym zaprezentowane zostaną rozwiązania do łazienki.
Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Na wspólnym stoisku SANPLAST i HOESCH zaprezentowane zostaną nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. Produkty obu marek znajdziemy w pawilonie 3.1. Na stoisku zobaczyć będzie można sprawdzone, ulubione przez Klientów wanny wykonane z Solique, jak również wanny kompletne serii iSensi, uzupełnione o nowe propozycje niemieckiego producenta. Wszystkie one zostaną pokazane w nowym wydaniu – a jakim? Będzie to niespodzianka dla klientów. Obok ciekawych propozycji wyposażenia strefy kąpieli w wannie, pokazana będzie również paleta rozwiązań do kąpieli pod prysznicem.
„Bardzo nas cieszy fakt, że w tym roku, w końcu spotkamy się z naszymi Klientami, miłośnikami designu i nowoczesnych rozwiązań oraz całą branża w jednym miejscu- podczas Targów ISH. Po kilku latach braku możliwości kontaktu z klientami podczas wydarzeń targowych, nadchodzi dla nas czas, kiedy w końcu otworzymy się jako branża na świat. To doskonała sposobność ku temu, abyśmy wymienili się doświadczeniami lat poprzednich oraz pomysłami na rozwój łazienkowego świata. Dlatego zapraszamy do rozmów na stoisku HOESCH: hala 3.1, stoisko D99. Do zobaczenia we Frankfurcie nad Menem. – zachęca Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Czym stresują się Polacy? Finanse i obowiązki domowe w czołówce. Wyniki badań
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Zdrowie

Katarzyna Dowbor: Jak najszybciej muszę się zaszczepić przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Do tej pory zabezpieczałam przed tymi pasożytami tylko moje zwierzęta
Prezenterka przyznaje, że do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że kleszczowe zapalenie mózgu to taka podstępna i groźna choroba. Jest ona wywoływana przez wirusa, który dostaje się do naszego organizmu w wyniku ukłucia przez kleszcza. Dlatego tak ważne jest, by przed tymi pajęczakami zabezpieczać nie tylko naszych pupili, ale także siebie. Katarzyna Dowbor już umówiła się na przyjęcie odpowiedniej szczepionki. Z danych opracowanych przez Ośrodek Badań Socjomedycznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW wynika, że na taki krok decyduje się zaledwie co dziesiąty Polak.
Moda
Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie

Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.
Infrastruktura
Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.