Komunikaty PR

Skandynawska marka AGD wkracza do Polski

2022-08-29  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Danił
Ogilvy PR

Plac Konesera 11
03-736 Warszawa
katarzyna.danil|ogilvy.com| |katarzyna.danil|ogilvy.com
531802707
https://www.ogilvy.pl/pl/ogilvypr/

Skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych wkracza na polski rynek. ASKO to marka premium z 70-letnim doświadczeniem. Jest obecna na 50 rynkach, a do największych z nich należą kraje skandynawskie, USA i Australia. Przez ostatnią dekadę marka rozwija swoją sieć sprzedaży i obecność w Europie. Fabryki i zespoły badawczo-projektowe ASKO są zlokalizowane w Szwecji i Słowenii.

 

Skandynawskie korzenie

ASKO tworzy urządzenia AGD w myśl skandynawskich wartości, łączy współczesny minimalizm z najwyższą technologią, skandynawskim designem i szacunkiem do natury. Połączenie piękna i funkcjonalności jest częścią skandynawskiego DNA marki. Łączy ona formę i funkcję oraz wykorzystuje zasoby naturalne w sposób przemyślany, aby móc tworzyć rozwiązania jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

 

Ponadczasowy design

Skandynawskie korzenie mają swoje odzwierciedlenie również we wzornictwie. Jego podstawę stanowią elegancja, minimalizm, wysokiej jakości rzemiosło, funkcjonalność, czysta paleta kolorów i naturalne materiały. Oferta ASKO obejmuje urządzenia pralnicze tj. pralki, suszarki bębnowe, szafy suszące oraz produkty kuchenne tj. zmywarki, płyty gazowe i indukcyjne, piekarniki, okapy, chłodziarki, zamrażarki, chłodziarki na wino czy ekspresy do kawy. Produkty marki ASKO są znane i cenione za wzornictwo, jakość, innowacyjność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne nagrody tj. iF GOLD AWARD, iF DESIGN AWARD czy RED DOT AWARD.

Podczas tegorocznych targów Eurocucina w Mediolanie marka zaprezentowała swoje nowości produktowe: zmywarkę DW60, chłodziarkę na wino Wine Climate Cabinet, nowatorski system Celsius°Cooking™ oraz płytę indukcyjną Elevate™ ze zintegrowanym wyciągiem. Oprócz wyjątkowych wrażeń dla użytkownika i zrównoważonego działania, wszystkie cztery urządzenia są wyróżnione prestiżową nagrodą iF Design Award za wyjątkowy design i funkcjonalność.

 

Trwałość i technologia

W produktach ASKO skandynawskie korzenie marki przejawiają się nie tylko w czystym i ponadczasowym wzornictwie, ale także w ich jakości, trwałości i funkcjonalności. ASKO dba o to, by spełniać najwyższe standardy UE, wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyżej jakości materiały, co przekłada się na długoletnią trwałość urządzeń. Dzięki skupieniu się na zrównoważonym rozwoju, ASKO konstruuje urządzenia, które są testowane na 20 lat użytkowania.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Ogilvy PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania Biuro prasowe
2025-04-01 | 11:30

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Organizacja przestrzeni w garażu to wyzwanie, z którym zmaga się wielu właścicieli domów. Wąskie regały metalowe stanowią idealne rozwiązanie tego problemu,
Dom Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie
2025-02-20 | 17:00

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Wyobraź sobie, że każdego ranka budzisz się wypoczęty i pełen energii. Co więcej, aby to osiągnąć nie potrzebujesz kolejnej kawy. Wystarczy naturalny, dostępny
Dom Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
2025-02-04 | 15:00

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli

Pod lupę bierzemy łóżka kontynentalne, które najczęściej zamawiają ludzie w naszym regionie, a także w całym kraju. Przyglądamy się im z uwagą. Wymieniamy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Małgorzata Potocka: Jestem absolutnie oddana mojemu teatrowi. Jak się robi teatr z pasji, to nie trzeba odpoczywać

Twórczyni Teatru Sabat zaznacza, że prowadzenie teatru to nie tylko praca, ale także misja, która wymaga poświęcenia, a sukcesy przynoszą ogromną satysfakcję. Spektakularne rewie są efektem pasji, zaangażowania i profesjonalizmu wielu osób, a ona jest nie tylko reżyserką, choreografką i tancerką, ale także doskonałą menedżerką. Założycielka placówki podkreśla, że atmosfera, która panuje w Tatrze Sabat, sprzyja współpracy. Artyści czują się w nim jak w rodzinie i wciąż mogą doskonalić swoje umiejętności, co przekłada się na jakość przedstawień oraz na zadowolenie widzów.

Konsument

Za pół roku zacznie obowiązywać w Polsce system kaucyjny. Polacy obawiają się jego uciążliwości

1 października br. w Polsce zacznie obowiązywać system kaucyjny. Nie wszyscy konsumenci zdają sobie sprawę z tego, jakimi regułami będzie się rządzić. Eksperci podkreślają jednak, że podejście społeczeństwa jest pozytywne, choć wdrażaniu systemu towarzyszą pewne obawy. Ich zdaniem nie da się pewnie uniknąć na początku błędów i frustracji, ale pozytywne jest już to, że system zacznie działać

Podróże

Kajra: Robimy niespodziankę na urodziny mojej mamy i na Wielkanoc wyjeżdżamy za granicę. Właściwie to pierwszy raz nie spędzimy świąt w Polsce

Piosenkarka tłumaczy, że w tym roku Wielkanoc zbiega się z ważnym jubileuszem w ich rodzinie. W tym czasie jej mama będzie bowiem obchodzić urodziny. Prezentem dla niej jest wspólny wyjazd za granicę. Aby jednak nie zabrakło tam świątecznej atmosfery, Kajra zadba o święconkę i okolicznościowe dekoracje.