Komunikaty PR

Sukces premierowego spotkania Kolacja Architektów

2023-02-07  |  10:30
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Podczas pierwszej z cyklu „Kolacji Architektów”, grono najbardziej uznanych warszawskich pracowni architektonicznych, spotkało się w apetycznej, intrygującej scenerii restauracji Opasły Tom. Rozmawiano o nowych przedsięwzięciach, zarówno tych architektonicznych, jak i artystycznych, pracy, jaką warto wkładać w eksponowanie piękna oraz o bieżących wyzwaniach stojących przed środowiskiem projektowym. Niezobowiązująca atmosfera, zachwycające estetyką wnętrza, dania szefa kuchni Konrada Kowalskiego, a także obecność gościa specjalnego, właścicielki restauracji, Agnieszki Kręglickiej, sprawiły, że goście zapamiętają ten wieczór na długo.

Spotkanie, które odbyło się 31 stycznia 2023 r. okazało się fenomenalną okazją do integracji środowiska. Tętniące energią rozmowy koncentrowały się nie tylko wokół wykwintnej kuchni i codziennej pracy, ale przede wszystkim kultury, designu, muzyki czy sztuki – udowadniając, że poza większymi branżowymi eventami czy targami, świat architektury odczuwa potrzebę znalezienia przestrzeni do dzielenia się wiedzą, spostrzeżeniami i refleksjami w swobodnej i prywatnej odsłonie.

Echo dyskursów, rozpoczętych podczas świetnie przyjętego przez gości spotkania, będzie z pewnością pobrzmiewać w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, która została jednym z Partnerów cyklu. Goście „Kolacji Architektów” wkrótce skorzystają z zaproszenia na jeden ze znakomitych spektakli odbywającego się na jednej z najznakomitszych scen operowo-baletowych w Polsce. „Wybór tak znakomitego Partnera nie był przypadkowy. Obie dziedziny sztuki; teatr i architektura, funkcjonują od niepamiętnych czasów w ścisłej symbiozie” – mówi Olga Kisiel-Konopka, pomysłodawczyni „Kolacji Architektów” i właścicielka agencji OKK! PR.

Architektura na talerzu

Wybrana na premierę wydarzenia restauracja Opasły Tom, od samego początku istnienia zajęła szczególne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. W 2020 roku Wallpaper* Magazine ogłosił ją jedną z pięciu najpiękniejszych restauracji świata! W lokalizacji przy ul. Wierzbowej, zaprojektowanej przez BUCK.STUDIO, zgromadzeni goście podziwiali wystrój sal, bar z czytelnią i winotekę. Duże wrażenie zrobiły także wnętrza łazienek, w których znalazły się produkty marki Omnires – jednego z partnerów wieczoru. Podczas spotkania Szef Kuchni, Konrad Kowalski, zaskoczył gości, opowiadając o swoich fascynacjach kulinarnych i rysowaniu, podobnie jak architekt na desce kreślarskiej, pomysłów na nowe dania. Wydarzeniu towarzyszyła także miła niespodzianka – artystyczna biżuteria od lubiącej eksperymentować z formami marki ORSKA.

„Kameralna atmosfera, doskonałe menu, a przede wszystkim fantastyczny dobór gości, to „strzał w 10” agencji OKK! PR. Idea nieformalnych spotkań z pewnością wpisze się w nasz stały kalendarz spotkań. Czekamy na ciąg dalszy” – mówił po wydarzeniu jeden z Partnerów spotkania.

„Jako agencja PR, specjalizująca się w obszarze architektury, designu i eventów, postanowiliśmy zadbać o dobrostan i potrzeby architektów, którzy cenią sobie osobiste spotkania, w atmosferze, sprzyjającej nawiązywaniu bliższych relacji. Ekskluzywna i unikalna formuła, skierowana do kameralnego grona uczestników, powstała z myślą o zapewnieniu gościom i partnerom komfortowych warunków. Z rozmów ze środowiskiem projektowym, przyjaciółmi agencji OKK! PR, wynika, że takie spotkania są potrzebne. Mam nadzieję, że zapoczątkowany w 2023 r. cykl przyczyni się do wzmocnienia debaty nad trwałością, użytecznością i jakością architektury w Polsce, stając się fundamentem wielu indywidualnych i biznesowych sukcesów” – dodaje Olga Kisiel-Konopka.

Partnerzy spotkania: Barlinek, Carpet & More, Luminosfera, ernestrust, ORSKA, Teatr Wielki Opera Narodowa

Patronat medialny: Elle Deco, LABEL, White Mad, Design Alive, Czas na Wnętrze, Weranda

Więcej na www.okkpr.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Przed nami upalne dni – koniecznie zadbaj o przesłony na okna! Biuro prasowe
2024-07-02 | 13:00

Przed nami upalne dni – koniecznie zadbaj o przesłony na okna!

Utrzymanie komfortowej temperatury w domu ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia, lepiej się czujemy, jesteśmy bardziej wydajni w pracy. Skutecznym sposobem na osiągnięcie właściwej
Dom Wyznania miłosne w architekturze
2024-07-01 | 08:00

Wyznania miłosne w architekturze

W świecie architektury, za fasadami monumentalnych budowli, kryją się niezwykłe historie miłości, pasji i zawiści. Jedną z nich jest życie ikonicznej Eileen Gray - kobiety bez formalnego
Dom Delektuj się latem z Fiskars
2024-06-28 | 14:00

Delektuj się latem z Fiskars

Lato to doskonały czas na urządzenie pikniku z przyjaciółmi albo rodziną. Tym razem użyjmy do przygotowania i serwowania pysznych dań produktów Fiskars, a gotowanie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.