Komunikaty PR

Światło pod kontrolą. Jak rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN wpływają na komfo

2021-07-14  |  01:00
Biuro prasowe

Światło pod kontrolą. Jak rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN wpływają na komfort mieszkania?

Naturalne światło w mieszkaniu może zadecydować o wyjątkowym klimacie wnętrza. Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN pozwalają na jego regulację o różnych porach dnia w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki dostępnym funkcjom, możliwościom sterowania, a także szerokiej ofercie materiałów i tkanin, rolety te stanowią wygodny w użytkowaniu, estetyczny element architektury budynku i gwarantują pełną kontrolę nad oświetleniem pomieszczenia.

Odpowiednie oświetlenie wnętrza i kontrola jego nasłonecznienia zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczenia, a także wpływa na jego wyjątkowy nastrój i styl. Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN przeznaczone są nie tylko dla domów, biur i innych obiektów, ale dobrze sprawdzą się także na altanach, pergolach, werandach i balkonie. Szeroki wybór materiałów, rodzajów tkanin, wzornictwa i kolorów, a także dostęp do inteligentnych funkcji sterowania gwarantuje maksymalny komfort przebywania w obiektach.

 

Rolety materiałowe zewnętrzne sterowane elektrycznie


Elektryczne sterowanie za pomocą przełącznika naściennego lub pilota RTS w Screenach Anwis pozwala na operowanie pojedynczą roletą, a także ich grupami. Aby uzyskać poziom oświetlenia dokładnie dostosowany do warunków zewnętrznych, warto skorzystać z automatycznego sterowania poprzez podłączenie osłon do automatyki pogodowej lub programatora czasowego. Dzięki zastosowaniu centralnego systemu zarządzania budynkiem, wyposażonego w funkcję informacji zwrotnej, rolety materiałowe zewnętrzne mogą być sterowane również zdalnie, za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne w systemach Android i iOS. Wykorzystanie inteligentnych rozwiązań w roletach SCREEN zapewnia zatem odpowiednie kontrolowanie światła w pomieszczeniach, przy minimum wysiłku.

 

Funkcjonalne i estetyczne tkaniny

Właściwy dobór tkanin wpływa na odpowiedni poziom oświetlenia i estetykę wnętrza. Tkaniny screenowe są wykonane z włókna szklanego lub poliestrowego, pokrytego PCV, odpornego na działanie promieni UV i innych niekorzystnych warunków zewnętrznych. Regulują oświetlenie wnętrza nie zaciemniając go zupełnie, jednocześnie kontrolując intensywność padającego światła. Typy tkanin posiadają różny współczynnik otwarcia OF: 0%, 1%, 3%, 4%, oznaczający stopień przenikania światła. Im niższa wartość, tym większe jest zaciemnienie osłanianej przestrzeni. Dlatego przy wyborze materiału warto wziąć pod uwagę na jakim stopniu prywatności nam zależy. Dostęp do 47 wzorów dopasowanych do aktualnych trendów, a także 15 kolorów standardowych lakieru dla obudowy sprawia, że rolety materiałowe zewnętrzne dopasują się do każdego stylu architektury. Możliwe jest także zamówienie rolet w innych wybranych kolorach według palety RAL.

 

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN firmy Anwis dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zastosowanie nowoczesnych funkcji i wysokiej jakości materiałów sprawia, że osłony precyzyjnie regulują oświetlenie i budują wyjątkowy nastrój wnętrza.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom „ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli! Biuro prasowe
2024-07-08 | 10:50

„ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli!

W przyszłym roku będziemy obchodzili 100. rocznicę słynnej Międzynarodowej Wystawy Sztuk Dekoracyjnych i Nowoczesnego Przemysłu. By uczcić to wydarzenie, Studio Prostych Form postanowiło
Dom Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki
2024-07-08 | 09:00

Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki

Wanna to nie tylko jeden z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki, ale także miejsce codziennego relaksu i wyciszenia. W świecie współczesnego designu, prostokątne wanny
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Klaudia Carlos: Nigdzie nie ma takiego piasku złocistego jak nad Bałtykiem. Mam tam swoje ulubione miejsca, ale lubię też poszukiwać nowych

Wokół wakacji nad polskim morzem przez lata narosło wiele stereotypów. Prezenterka zapewnia jednak, że ją samą nie zniechęcają ani stwierdzenia, że „jest za drogo”, ani że „zazwyczaj jest zła pogoda”. I choć turyści chociażby ze względu na „paragony grozy” coraz częściej omijają łukiem Morze Bałtyckie, to ona jest konsekwentna w swoich wyborach. Każdego roku stawia właśnie na Bałtyk i przekonuje, że nadmorskie miejscowości są bardziej urokliwe niż zagraniczne kurorty, a polskie piaszczyste plaże nie mają sobie równych.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Prawo

Polskie prawo nie zakazuje trzymania psów na uwięzi. Nowy projekt ustawy proponuje bardziej restrykcyjne przepisy

Kara aresztu do lat trzech i grzywny do tysiąca złotych grożą właścicielom, którzy trzymają psy na łańcuchu. Zgodnie z prawem pies nie może być przywiązany dłużej niż przez 12 godzin, na uwięzi krótszej niż 3 metry. W rzeczywistości jednak ciężko udowodnić naruszenie tego przepisu. – Nadszedł czas, żeby powiedzieć stop utrzymywaniu psów na uwięzi. Pies to nie jest tani system alarmowy – podkreśla Michał Dąbrowski, dyrektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Szansą na zmianę może być obywatelski projekt ustawy, przygotowany przez kilka organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt, który trafił niedawno do Sejmu.