Swoboda na całej linii – odwodnienie prysznicowe TECEdrainline
Ze stali nierdzewnej czy polerowanej? Do wypełnienia kamieniem lub płytkami ceramicznymi? W przypadku rusztów TECEdrainline możliwości jest wiele. Dzięki temu urządzenie prywatnej strefy relaksu staje się wolne od wszelkich ograniczeń – zarówno w zakresie wzornictwa, jak i funkcjonalności.
Odwodnienie liniowe TECEdrainline to kompletny system, w którego skład wchodzą rynny z kołnierzem izolacyjnym i taśmą uszczelniającą Seal System, akcesoria montażowe (jako opcja) oraz ruszty wypełniające. Te dostępne są w wielu wariantach, co sprawia, że podczas urządzania strefy prysznicowej nie musimy decydować się na standardowe rozwiązania i pomysły. Możemy także zrezygnować z tradycyjnych brodzików oraz kabin natryskowych i zastąpić je przestrzenią typu walk-in.
Trwałość na lata
Stal nierdzewna to materiał bardzo często wykorzystywany w projektach nowoczesnych łazienek. Ze względu na swoją uniwersalną, odporną na zmieniające się trendy estetykę, znakomicie pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak również do łazienek urządzonych w tradycyjnym stylu. W ofercie odwodnień liniowych TECEdrainline znajdziemy ruszty wykonane ze stali polerowanej błyszczącej i szczotkowanej. Każdy z nich dostępny jest w 7 wzorach (basic, lines, drops, royal, quadratum, organic i steel II) o różnych długościach (700, 800, 900, 1000, 1200 i 1500 mm).
Szklana dyskrecja
We współczesnych łazienkach, w których kabiny prysznicowe pozbawione są brodzika, a posadzki wykonane ze szkliwionych płytek, dobór odwodnienia liniowego podyktowany jest m.in. walorami estetycznymi. Ruszty TECEdrainline wykonane ze szkła to rozwiązania, które zapewniają skuteczne odwodnienie łazienki, pozostając przy tym niewidocznymi dla oka. Ekskluzywne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dyskretnie integrują się z powierzchnią posadzki. Szklane ruszty TECEdrainline dostępne są w wersji białej, zielonej oraz czarnej.
Sposób na płytkę
W sytuacji, gdy materiałem stosowanym do wykończenia posadzki są płytki ceramiczne, warto sięgnąć po ruszty typu „plate”. Służą one do wklejania odpowiednio przyciętego wcześniej materiału, dzięki czemu odpływ może być ukryty pod warstwą płytek. Takie rozwiązanie pozwala tworzyć estetyczną, minimalistyczną i pozbawioną progów przestrzeń prysznicową. W przypadku systemu TECEdrainline ruszty typu „plate” występują zarówno w wersji prostej, jak i kątowej.
Szlachetność kamienia
Nowoczesne łazienki coraz częściej przypominają salony spa – z wydzieloną strefą prysznicową i kabiną typu walk-in. Do wykończenia posadzek stosuje się już nie tylko tradycyjne płytki, ale także naturalne materiały, takie jak kamień. Taka sytuacja projektowa wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które pozwolą na skuteczne odprowadzenie wody prysznicowej i ukrycie odpływu. Odpowiedzią jest TECEdrainline do kamienia naturalnego. Dzięki zlicowaniu powierzchni posadzki z rynną, w kamieniu widoczna pozostaje jedynie wąska szczelina.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.