Komunikaty PR

Tapicerowane stoliki kawowe Flesia – pozwól salonowi zakwitnąć

2022-02-11  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Stolik kawowy to niezbędny element wyposażenia każdego salonu. Stanowi on gustowne uzupełnienie mebli wypoczynkowych, podkreślając ich styl i charakter. Cechę tę postanowił wykorzystać renomowany producent mebli tapicerowanych Nobonobo, który we współpracy z młodym i ambitnym hiszpańskim projektantem Chrisem Stanfelem stworzył tapicerowane stoliki kawowe Flesia.

Modna strefa wypoczynku

Salon to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Tu wypoczywamy, spędzamy czas w gronie bliskich i znajomych, oddajemy się rodzinnym rozrywkom. Jego serce stanowi wygodny zestaw wypoczynkowy, dobrany zarówno do stylu, jak i wielkości pomieszczenia. Nowoczesna sofa, przestronny narożnik czy komfortowy fotel to „must have” każdego pokoju dziennego. Jednak by zapewnić maksimum funkcjonalności w strefie wypoczynku, niezbędny okazuje się także stolik kawowy. To praktyczny mebel, pełniący przede wszystkim rolę pomocniczą. Mimo swego użytkowego charakteru, powinien wyróżniać się ciekawym wyglądem. Stolik kawowy to bowiem aranżacyjna kropka nad i w każdym salonie. Dodaje mu charakteru, przyciąga wzrok, podkreśla styl całej kompozycji.  Doskonale wie o tym producent mebli tapicerowanych Nobonobo, który poza estetycznymi i funkcjonalnymi sofami, oferuje także całą gamę stolików kawowych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują modele z najnowszej kolekcji Flesia.

Flesia – salonowy kwiat

Flesia od Nobonobo to rodzina okazjonalnych stolików kawowych do ustawienia przy sofach, o różnych wysokościach i rozmiarach. Zaprojektowane przez hiszpańskiego projektanta Chrisa Stanfela - absolwenta najsłynniejszej hiszpańskiej szkoły designu EASD w Walencji, przełamują stereotyp tego mebla salonowego. Stoliki Flesia prezentują egzotyczny wygląd oparty na charakterystycznej roślinie wysp indonezyjskich – rafflesii. Pięć nóg obitych różnymi kolorami przywołuje na myśl duże płatki jej kwiatu. Ta kolekcja organicznych kształtów nada eleganckiej prezencji każdemu miejscu. Po prostu nie może pozostać niezauważona!

Ciekawy jest nie tylko sam projekt konceptualny mebla, ale też materiały wykorzystane do jego realizacji. Jak na producenta mebli tapicerowanych przystało, marka Nobonobo postawiła na materiał, który jest jej najbliższy. Stąd podstawa stolików wykończona została wysokiej jakości tkaniną obiciową, którą można wybrać z aktualnej oferty producenta. Pełne tapicerowane nogi wieńczy solidny blat wykonany z drewna dębowego. Pięcioramienny i owalny podkreśla niepowtarzalne usłojenie tego naturalnego surowca, ale też oryginalną formę mebla. To wszystko sprawia, że rodzina stolików kawowych Flesia, dając wiele możliwości wymiarowych i kolorystycznych konfiguracji, pozwoli rozkwitnąć niepowtarzalnym pięknem każdemu salonowi.

O projektancie

Chris Stanfel to młody i ambitny designer z Hiszpanii. Ukończył projektowanie produktów, najpierw na Politechnice w Walencji, w swoim rodzinnym mieście, a ostatnio na EASD School of Design of Valencia. Dzięki otrzymaniu dyplomu dalej mógł rozwijać umiejętności i kreatywność, poznając nowe programy do modelowania w 3D i nowoczesne metody projektowania. Doświadczenia zdobyte podczas studiów oraz współpraca z prawdziwymi firmami dały mu umiejętności potrzebne do kontynuowania nauki i dostosowania się do rzeczywistego świata pracy. Uwielbia, gdy produkt ma własną osobowość i przemawia do odbiorcy.

Więcej na www.nobonobo.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.