Tikkurila kolejny raz uznana Budowlaną Marką Roku
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Tikkurila ponownie znalazła się w elitarnym gronie najbardziej cenionych marek budowlanych. Wynikiem głosów przedstawicieli firm wykonawczych z całej Polski farby dekoracyjne wewnętrzne Tikkurila zostały uhonorowane tytułem Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2022, zaś lakiery i impregnaty do drewna Tikkurila otrzymały wyróżnienie w tym prestiżowym rankingu.
- Godło Budowalnej Marki Roku to niezwykle cenny wyraz uznania dla pracy, którą od lat wkładamy w rozwój naszych produktów. Dbamy, by były one inspirujące dla klientów i pozwalały im spełniać nawet najbardziej śmiałe marzenia o pięknym domu i ogrodzie, a przy tym były przyjazne środowisku. Jednocześnie, oferowane przez nas rozwiązania cechuje zawsze niezwykle wysoka funkcjonalność, która przekłada się na komfort w trakcie aplikacji, jak i późniejszego użytkowania powierzchni pomalowanych naszymi produktami. Cieszymy się, że wykonawcy, którzy bardzo często są doradcami klientów, doceniają nasze rozwiązania i chętnie z nich korzystają. To dla nas najwyższa rekomendacja – komentuje Marta Chowańczak, menedżer marki Tikkurila.
Ranking Budowlana Marka Roku tworzony jest na podstawie badania prowadzonego wśród profesjonalistów z całej Polski, którzy spontanicznie wskazują marki, jakich używali w ostatnim roku oraz te, które cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.
Więcej informacji nt. produktów Tikkurila można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.