Tikkurila przedstawia V413 Rosy Moment - Kolor Roku 2023
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Mglisty róż - V413 Rosy Moment - to kolor roku 2023 marki Tikkurila. Choć nieco przygaszony, emanuje ciepłem i empatią, podkreślając znaczenie bycia razem. Rosy Moment V413 symbolizuje niezwykłe momenty, gdy ścieżki życia dwóch osób się przenikają.
- Poprzez nasz kolor roku Rosy Moment V413 chcemy zaznaczyć, jak istotne są relacje z ludźmi. Nieważne, czy dzielimy z kimś całe życie, czy spotykamy osobę, z którą od razu czujemy się komfortowo jak z kimś bliskim. Cały czas nasze losy przeplatają się ze sobą. Będąc razem i troszcząc się o siebie, wzajemnie dodajemy sobie kolorów w życiu. Możemy żyć pełniej, odczuwać radość i szczęście, możemy się rozwijać. Poprzez nasz kolor roku Rosy Moment V413 chcemy mówić, jak istotne jest bycie razem. Zwłaszcza po ostatnich latach wyobcowania, kiedy spędzaliśmy czas głównie w wąskich gronach, odbudowanie więzi międzyludzkich i poczucia wspólnoty w szerszym wymiarze nabiera szczególnego znaczenia, pozwala nam znów rozkwitnąć – komentuje Marta Chowańczak, manager marki Tikkurila.
Kolor roku Tikkurila 2023 - V413 Rosy Moment - to delikatny róż o barwie nawiązującej do przygaszonego różowego złota w nowej, miękkiej i wyciszonej odsłonie. Nie dotyczą go żadne ograniczenia - może być wykorzystywany w dowolnym miejscu w domu.
Tikkurila poprzez Rosy Moment V413 chce inspirować do myślenia o kolorach w kontekście uczuć i wspomnień, opowiadania wspólnych historii poprzez kolory. Pokazuje, że można czerpać siłę i energię z barw nawiązujących do zdarzeń, których punktem wyjścia były ważne emocje.
Więcej na temat Koloru Roku Tikkurila 2023 można znaleźć na stronie https://tikkurila.pl/TikkurilaColorNow2023.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Czym stresują się Polacy? Finanse i obowiązki domowe w czołówce. Wyniki badań
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Zdrowie

Katarzyna Dowbor: Jak najszybciej muszę się zaszczepić przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Do tej pory zabezpieczałam przed tymi pasożytami tylko moje zwierzęta
Prezenterka przyznaje, że do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że kleszczowe zapalenie mózgu to taka podstępna i groźna choroba. Jest ona wywoływana przez wirusa, który dostaje się do naszego organizmu w wyniku ukłucia przez kleszcza. Dlatego tak ważne jest, by przed tymi pajęczakami zabezpieczać nie tylko naszych pupili, ale także siebie. Katarzyna Dowbor już umówiła się na przyjęcie odpowiedniej szczepionki. Z danych opracowanych przez Ośrodek Badań Socjomedycznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW wynika, że na taki krok decyduje się zaledwie co dziesiąty Polak.
Moda
Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie

Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.
Infrastruktura
Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.