Komunikaty PR

Tradycja z nowoczesnym twistem, czyli pomysły Decoroom na wielkanocny stół

2020-04-10  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Rozpoczynające Wielkanoc uroczyste niedzielne śniadanie to wyjątkowy czas w większości domów. Warto więc zadbać o estetyczną oprawę stołu, niezależnie od tego, czy w tym roku zgromadzi się wokół niego cała rodzina, czy też siądziecie do niego we dwójkę, lub sami. Jeśli wciąż zastanawiacie się, jak udekorować stół na zbliżające się święta, weźcie pod uwagę sprawdzone pomysły pracowni architektonicznej Decoroom, mistrzów od kreowania niebanalnych aranżacji wnętrz.

Baza kolorystyczna

Aby uniknąć kolorowego chaosu na wielkanocnym stole, wybierzmy dwa lub trzy kolory, które w zupełności wystarczą, by stworzyć piękny wystrój. Może być to np. niebieski i żółty. Oczywiście możliwości jest wiele, najważniejsze będzie tu odpowiednie połączenie kolorów. Jeżeli macie z tym problem, warto poszukać inspiracji w Internecie W prasie i na kanałach społecznościowych Decoroom można znaleźć wiele informacji na ten temat, a poznanie pewnych schematów zdecydowanie ułatwi „pracę z kolorami”, nie tylko podczas komponowania świątecznych aranżacji.

W stronę natury

Jeżeli mamy już ogólny zamysł, jak będzie wyglądał nasz stół tzn. wybraliśmy bazowy kolor, naczynia i sztućce, to kropką nad „i” będą odpowiednio dobrane dekoracje. Mamy wiele rzeczy, którymi możemy ozdobić stół, zaczynając od nakrapianych jajek, baranków i innych ozdób dostępnych w domu, po własnoręcznie wykonane dekoracje. Naturalne ozdoby w stylu eko z gałązek wierzbowych i białych piór, w towarzystwie ręcznie malowanych jajek, będą jednymi z najpiękniejszych dekoracji jakie można sobie wyobrazić i w dodatku do ich wykonania nie potrzeba wcale wielkich talentów manualnych.

Wiosenne kwiaty

Niezastąpione na wielkanocnym stole będą także kwiaty. Wprowadzą do naszego domu świeżość, zapach i piękno. Świetnie prezentować się będą wiosenne tulipany, hiacynty czy krokusy. Pamiętajmy też o klasycznych baziach, czy pierwszych gałązkach owocowych drzew, które równie dobrze mogą zastąpić nam cięte kwiaty. Niech na stole nie zabraknie zieleni. Możemy wykorzystać rzeżuchę, bukszpan czy mech.

Zdjęcia: Marta Behling, Pion Poziom

Więcej na: https://www.decoroom.eu/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Rozwiązania elewacyjne dla wymagających Biuro prasowe
2024-07-11 | 14:00

Rozwiązania elewacyjne dla wymagających

Malowanie fasady to nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny proces. Trudno więc dziwić się, że przeprowadzany jest zwykle raz na kilkanaście lat. Aby zachować estetyczną fasadę na
Dom Rozmowa z architektkami Magdaleną Federowicz-Boule i Anną Federowicz
2024-07-11 | 11:00

Rozmowa z architektkami Magdaleną Federowicz-Boule i Anną Federowicz

Zdarzają się w świecie architektury – zarówno polskiej, jak i zagranicznej – zgrane duety. Czasami są to partnerzy życiowi, czasami pary rodzic-dziecko. Nie przychodzi mi
Dom Nowe cornery REJS do szafek narożnych
2024-07-11 | 01:00

Nowe cornery REJS do szafek narożnych

Dolne szafki narożne to jedne z największych i najbardziej pakownych mebli w zabudowie kuchennej. Niestety przez położenie i stosunkowo niewielki front są zarazem tymi najmniej dostępnymi i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.