Komunikaty PR

Wanna z parawanem - kiedy sprawdzi się najlepiej?

2021-11-24  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Wanna czy prysznic? Z takim dylematem podczas urządzania łazienki spotyka się wielu z nas. Istnieje jednak rozwiązanie, które godzi ze sobą oba warianty. To wanna z parawanem, dzięki której zadowoleni będą zarówno miłośnicy długich kąpieli, jak i zwolennicy szybkich i orzeźwiających pryszniców. 

 

Parawan nawannowy to doskonałe rozwiązanie do niewielkich łazienek, w których brakuje miejsca, by zmieścić i wannę, i kabinę prysznicową. Poza tym, to rozwiązanie typu 2w1 jest w stanie pogodzić odmienne potrzeby domowników, gdyż tworzy przestrzeń zarówno na relaksującą kąpiel, jak i krótki prysznic. Parawan jest jednocześnie świetną alternatywą dla zasłonek, które choć występują w wielu kolorach czy wzorach, nie są higieniczne i komfortowe – woda pomimo zabezpieczenia potrafi się rozlewać, a uczucie przyklejającej się do ciała ceraty nie należy do przyjemnych. Między innymi dlatego warto wybrać szklany parawan nawannowy. Jego funkcjonalność i walory estetyczne zagwarantują wygodę i przyjemność z codziennej pielęgnacji. 

 

Jaki parawan wybrać?

W sklepach dostępne są parawany jednoczęściowe, wieloczęściowe lub w pełni zabudowane. Mogą być nieotwierane lub otwierane na kilka sposobów: wahadłowo, być składane, a nawet przesuwne. To, który model wybierzemy zależy od sytuacji aranżacyjnej oraz osobistych preferencji. Przykładowo, w niewielkich wnętrzach najlepiej sprawdzą się parawany z jednym skrzydłem lub wieloczęściowe, które można złożyć. Z kolei jeśli wśród domowników są dzieci, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie parawan zabudowany, w którym najmłodsi będą mogli swobodnie się bawić, nie zalewając przy tym wszystkiego dookoła. To jednak nie wszystkie możliwości.

 

Jeśli nasze wnętrze jest nietypowe albo nie myśleliśmy wcześniej o parawanie i wanna nie styka się krótszym bokiem ze ścianą, możemy zamówić produkt stworzony na wymiar. Parawan zaprojektowany według indywidualnych potrzeb może składać się np. z dwóch szyb, z której jedna stworzy szklaną ściankę chroniącą przed rozlewającą się wodą – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Wszystkie wspomniane warianty mają szansę stać się też ciekawą dekoracją wnętrza. Czarne profile lub szprosy świetnie sprawdzą się w industrialnych łazienkach, białe detale będą niezwykle subtelne, złote podkreślą elegancki charakter wystroju, a elementy chromowane dodadzą delikatnego błysku. Wartym uwagi rozwiązaniem będzie też zastosowanie szkła innego niż przejrzyste np. grafitowego, brązowego czy Mirror lub skorzystanie z usługi laserowego grawerowania lub kolorowego nadruku na szkle. Dzięki nim każdy może spersonalizować parawan i otrzymać produkt unikatowy, z niebanalnym ozdobnym wzorem na szybie.

 

Parawan parawanowi nierówny

By w 100% cieszyć się z zakupu parawanu, podczas wyboru zwracajmy uwagę na szczegóły. Warto, by szyba pokryta była hydrofobową powłoką np. EasyClean, dzięki której krople nie będą utrzymywać się na powierzchni szkła i tworzyć nieestetycznych zacieków, a my będziemy mieć mniej pracy podczas jego czyszczenia. Można zastanowić się również nad zamówieniem wieszaka relingowego, dzięki któremu ręcznik zawsze będzie w zasięgu naszych rąk i jeszcze bardziej poprawi komfort użytkowania strefy kąpielowo-prysznicowej. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.