Warta rozszerza ochronę w mieszkaniach
Zdecydowana większość Polaków (73 proc.) pozytywnie ocenia pracę zdalną ze względu na poczucie bezpieczeństwa.[1] Nic w tym dziwnego, nie muszą korzystać z komunikacji miejskiej, zakupy zrobi za nich kurier, a spotkania biznesowe prowadzą przez komputer. Z drugiej strony spędzamy o wiele więcej czasu, niż dotychczas, w swoich domach i mieszkaniach. Należy przy tym pamiętać, że do wielu zdarzeń losowych dochodzi właśnie w naszych czterech kątach. Dlatego mimo poczucia bezpieczeństwa, jakie daje nam dom, warto rozważyć dodatkową ochronę życia prywatnego, zwłaszcza w zmieniającym się na naszych oczach świecie.
W trosce o bezpieczeństwo domowników Warta wprowadza dodatkowe klauzule rozszerzające zakres ochrony ubezpieczeń mieszkaniowych. Odświeżona, wielowymiarowa i kompleksowa ochrona jest fundamentem na wypadek szkód, które mogą powstać w mieszkaniu lub domu, a także zabezpieczenie jego mieszkańców (ubezpieczenie NNW i OC). Najciekawszą nowością jest ochrona ubezpieczonego w przypadku zachorowania na COVID-19, w postaci dziennego świadczenia za pobyt w szpitalu dla osób do 67. roku życia.
- Codziennie obserwujemy zmiany zachodzące na świecie i w Polsce. Słuchamy uważnie naszych klientów i szukamy rozwiązań, które pomogą im żyć spokojnie w „nowej normalności”. W dodatkowych klauzulach ubezpieczeń mieszkaniowych staraliśmy się zawrzeć nie tylko troskę o samo mieszkanie, ale także jego lokatorów. Zawsze staramy się uwzględnić w naszych produktach odpowiedź na obawy klientów oraz ich indywidualne potrzeby – mówi Beata Czajczyk, menadżer produktu w Warcie.
Ubezpieczenie mieszkaniowe zostało wzbogacone o klauzulę „Spokojna głowa”, czyli odszkodowanie za szkody spowodowane przez pozostawienie włączonych do instalacji elektrycznej urządzeń m.in. żelazka, prostownicy, telefonu, komputera czy pozostawienia na włączonej kuchni czajnika lub garnka. Coś co zazwyczaj kojarzy nam się z śmiesznymi gagami w serialach jest realnym zagrożeniem w rzeczywistości – zwłaszcza, gdy zapomnimy o gotującym się obiedzie w przerwie ważnego spotkania biznesowego na Skypie.
W ubezpieczeniach mieszkaniowych zwiększona została również dostępność pakietu korzyści, który uwzględnia również pokrycie kosztu leczenia kota lub psa. Natomiast z myślą o wielbicielach sztuki, zniesiono wymóg posiadania ich wyceny o jednostkowej wartości nieprzekraczającej 10 000 zł.
- Podstawa cenionego przez Klientów ubezpieczenia pozostaje bez zmian. Nowe klauzule są odpowiedzią na potrzeby Polaków, które zmieniły się w ostatnim czasie. Dzięki temu Warta oferuje jeden z najbardziej kompleksowych produktów majątkowych na rynku, który w czasach epidemii można również kupić zdalnie u naszych agentów – dodaje Beata Czajczyk.
[1] Tamże.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.