Więcej niż ceramika sanitarna
Podczas wyboru ceramiki WC istotną kwestią, oprócz samego designu, jest funkcjonalność oraz spełnienie najwyższych standardów w zakresie komfortu użytkowania. Liczy się również to, jak dane rozwiązanie pomaga dbać o higienę, przy zachowaniu przemyślanej i prostej technologii. Odpowiedzią na te wyzwania jest ceramika TECEone – dostępna w dwóch wariantach – jako miska WC oraz toaleta z funkcją myjącą.
Design w dobrej formie
Ceramika wisząca TECEone wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek. To zasługa minimalistycznego wzornictwa, które znalazło swój wyraz w kompaktowej budowie i przemyślanej funkcjonalności. TECEone wyróżnia się niewielkimi wymiarami i bezkołnierzową formą – z ograniczoną ilością narożników, krawędzi oraz łączeń. Objętość spłukiwania podstawowego, wynosząca 6 lub 4,5 l, zapewnia optymalną higienę użytkowania, a ukryte mocowanie naścienne czynią z niej atrakcyjny element wyposażenia łazienki. Uzupełnieniem ceramiki jest ergonomiczna i stabilna deska z cichym mechanizmem opuszczania Soft-Close. To wszystko sprawia, że TECEone znajduje zastosowanie zarówno w przestronnych salonach kąpielowych, jak i w pomieszczeniach sanitarnych o niewielkim metrażu.
Funkcjonalność na prostych zasadach
TECEone dostępna jest także z funkcją myjącą i stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Zaprojektowana w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, zrywa ze stereotypami i na nowo definiuje pojęcie toalety myjącej. Udowadnia także, że ceramika WC z funkcją bidetu może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze, prosta w montażu i pozbawiona zbędnej elektroniki. Łączy bowiem w sobie te cechy, które są najistotniejsze dla komfortu i higieny.
W przypadku toalety myjącej TECEone jedynym widocznym elementem – odróżniającym ją od podstawowej wersji miski – są detale, czyli dwa subtelne pokrętła sterujące do regulacji temperatury i ciśnienia wody. Wszystkie przyłącza są ukryte. W toalecie myjącej TECEone nie znajdziemy elektroniki – zatem nie jest wymagane podłączenia do prądu. Funkcja mycia sterowana jest wyłącznie za pomocą pokrętła regulującego ciśnienie, a ciepła woda pochodzi bezpośrednio z instalacji. Z kolei automatyczne mycie dyszy to gwarancja higieny – zarówno przed, jak i po użyciu.
Montaż bez wysiłku
Co więcej, TECEone została zaprojektowana tak, aby ograniczyć do minimum wszelkie czynności związane z jej montażem. Dlatego też toaleta działa w oparciu o baterię termostatyczną i kartusz do regulacji wody. Brak prądu, modułu zasilającego, mniej technologii – to większe bezpieczeństwo i prosta instalacja!
Oba warianty ceramiki są kompatybilne ze stelażami TECE oraz szklanym terminalem WC TECElux. Podłączenie toalety myjącej TECEone wymaga zastosowania odpowiednio dobranego zestawu montażowego.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Klaudia Zioberczyk: Doszłam już do takiego momentu, że jak wchodzę do sklepu, to mówię: wcale tego nie potrzebuję. Teraz stawiam na jakość, a nie na ilość
Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba być bardzo ostrożnym, by nie dać się nabrać na różne sztuczki marketingowe, nie ulegać czarowi wyprzedaży i promocji, a zamiast tego kompletować swoją garderobę z ponadczasowych zestawów, które będzie można wykorzystać na różne okazje. Klaudia Zioberczyk uważa, że greenwashing, czyli wywoływanie u konsumentów poszukujących towarów eko mylnego wrażenia, że oferowany produkt taki właśnie jest, to nieuczciwa praktyka. Temu zjawisku postanowiła więc dokładnie się przyjrzeć w swojej pracy magisterskiej.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Żywienie
Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.