Komunikaty PR

Więcej niż ceramika sanitarna

2022-02-11  |  09:00

Podczas wyboru ceramiki WC istotną kwestią, oprócz samego designu, jest funkcjonalność oraz spełnienie najwyższych standardów w zakresie komfortu użytkowania. Liczy się również to, jak dane rozwiązanie pomaga dbać o higienę, przy zachowaniu przemyślanej i prostej technologii. Odpowiedzią na te wyzwania jest ceramika TECEone – dostępna w dwóch wariantach – jako miska WC oraz toaleta z funkcją myjącą.

Design w dobrej formie

Ceramika wisząca TECEone wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek. To zasługa minimalistycznego wzornictwa, które znalazło swój wyraz w kompaktowej budowie i przemyślanej funkcjonalności. TECEone wyróżnia się niewielkimi wymiarami i bezkołnierzową formą – z ograniczoną ilością narożników, krawędzi oraz łączeń. Objętość spłukiwania podstawowego, wynosząca 6 lub 4,5 l, zapewnia optymalną higienę użytkowania, a ukryte mocowanie naścienne czynią z niej atrakcyjny element wyposażenia łazienki. Uzupełnieniem ceramiki jest ergonomiczna i stabilna deska z cichym mechanizmem opuszczania Soft-Close. To wszystko sprawia, że TECEone znajduje zastosowanie zarówno w przestronnych salonach kąpielowych, jak i w pomieszczeniach sanitarnych o niewielkim metrażu.

Funkcjonalność na prostych zasadach

TECEone dostępna jest także z funkcją myjącą i stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Zaprojektowana w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, zrywa ze stereotypami i na nowo definiuje pojęcie toalety myjącej. Udowadnia także, że ceramika WC z funkcją bidetu może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze, prosta w montażu i pozbawiona zbędnej elektroniki. Łączy bowiem w sobie te cechy, które są najistotniejsze dla komfortu i higieny.

W przypadku toalety myjącej TECEone jedynym widocznym elementem – odróżniającym ją od podstawowej wersji miski – są detale, czyli dwa subtelne pokrętła sterujące do regulacji temperatury i ciśnienia wody. Wszystkie przyłącza są ukryte. W toalecie myjącej TECEone nie znajdziemy elektroniki – zatem nie jest wymagane podłączenia do prądu. Funkcja mycia sterowana jest wyłącznie za pomocą pokrętła regulującego ciśnienie, a ciepła woda pochodzi bezpośrednio z instalacji. Z kolei automatyczne mycie dyszy to gwarancja higieny – zarówno przed, jak i po użyciu.

Montaż bez wysiłku

Co więcej, TECEone została zaprojektowana tak, aby ograniczyć do minimum wszelkie czynności związane z jej montażem. Dlatego też toaleta działa w oparciu o baterię termostatyczną i kartusz do regulacji wody. Brak prądu, modułu zasilającego, mniej technologii – to większe bezpieczeństwo i prosta instalacja!

Oba warianty ceramiki są kompatybilne ze stelażami TECE oraz szklanym terminalem WC TECElux. Podłączenie toalety myjącej TECEone wymaga zastosowania odpowiednio dobranego zestawu montażowego.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.