Komunikaty PR

Wieszak w centrum uwagi

2023-05-30  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Wolnostojący wieszak w pokoju czy sypialni to czasem konieczność i jedyny sposób na dodatkowe miejsce do przechowywania garderoby. Można go jednak, wraz z wiszącymi na nim ubraniami, wykorzystać jako niebanalny element wystroju i celowy zabieg dekoratorski. Oto kilka koncepcji stylizacyjnych pokazujących, jak osiągnąć ten efekt we wnętrzach o różnym charakterze.

W pokoju urządzonym w stonowanej stylistyce, na tle ścian pomalowanych delikatnym odcieniem Lychee z palety Tikkurila Off-White, czarny wieszak będzie stanowił niejako ramę obrazu, tworzonego przez ubrania w intensywnych kolorach. Cienkie stalowe rurki wieszaka, współgrające z nowoczesną konstrukcją lampy podłogowej, w naturalny sposób wpiszą się w charakter wnętrza stanowiąc ozdobę zamykającą różnorodną kolorystykę ubrań w spójną klamrę.

Czy wolnostojący wieszak, kojarzony z luźnym i niezobowiązującym stylem, może się sprawdzić we wnętrzu glamour? Tak! Niezbyt wysoki stelaż niemal zupełnie wtopi się w jasne barwy eleganckiej sypialni, jeśli tylko zarówno on sam, jak i zawieszone na nim ubrania będą w podobnych białych i pastelowych barwach. W zestawieniu z ozdobioną sztukateriami ścianą w odcieniu Bone oraz szykownymi dodatkami, jak lustro w złotej ramie czy misterny żyrandol, zamiast chaosu niepochowanych ubrań, powstanie przemyślany efekt luksusu z nutą dekadencji.

Biały stojak na ubrania oraz dobrane kolorystycznie wieszaki harmonijnie wkomponują się też w nowoczesną świetlistą sypialnię. Wysoki stelaż ustawiony w rogu pomieszczenia będzie funkcjonalnym gadżetem i stanie się niemal niewidoczny we wnętrzu, w którym główny ton kolorystyczny nadaje biel ścian 1950 farby Tikkurila Optiva Matt 5. Wybijającymi się elementami, zapewniającymi subtelne przełamanie monochromatyczności aranżacji, będą silniejsze kolorystycznie dodatki, jak ciemna narzuta, czarno-białe grafiki oraz soczysta zieleń roślin.

 

Więcej pomysłów na aranżacje wnętrz w bieli można znaleźć na stronie https://tikkurila.pl/wnetrza-w-tonacjach-bieli

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit doceniony w VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych ,,17 Celów” Biuro prasowe
2023-10-04 | 13:30

Geberit doceniony w VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych ,,17 Celów”

Film podsumowujący pracę wolontariuszy Geberit w Nepalu otrzymał Złotę Tarczę (I nagrodę) w kategorii biznes w VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych ,,17 Celów”.
Dom Odpowiedzialne i świadome projektowanie
2023-10-04 | 11:00

Odpowiedzialne i świadome projektowanie

Urodzony w Szwajcarii projektant David Girelli nade wszystko ceni sobie minimalizm i dbałość o szczegóły. Jego filozofia znacząco wpływa na charakterystykę szerokiej gamy
Dom Rewolucja w aranżacji wnętrz. Kamienna elegancja w Twoim zasięgu dzięki panelom
2023-10-04 | 08:50

Rewolucja w aranżacji wnętrz. Kamienna elegancja w Twoim zasięgu dzięki panelom

Twój dom, Twoje zasady. Każdy z nas pragnie wyjątkowej przestrzeni, która odzwierciedli naszą osobowość i styl życia. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, ale dzięki

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Caroline Derpienski poniża normalnych ludzi. Nie trzeba mieć męża miliardera i drogiego auta, żeby być wartościową osobą

Uczestniczka programu „Żony Miami” nie ukrywa, że jest już zmęczona osobą Caroline Derpienski, która od jakiegoś czasu stara się być jej wierną kopią. Jej zdaniem influencerka nieudolnie, aż do granic śmieszności ją naśladuje. Przeprowadziła się na Florydę, też chce mieć bogatego męża, luksusowe samochody i markowe ubrania. A gdy nie udaje się jej tego wszystkiego zdobyć, to tworzy fikcyjną rzeczywistość tylko po to, by zrobić karierę w mediach społecznościowych i wzbudzić w innych zazdrość. Aneta Glam-Kurp uważa, że influencerka straciła zdrowy rozsądek w pogoni za stylem życia, który zobaczyła w popularnym programie, i zapomniała, że dobra materialne nie są gwarancją szczęścia.

Edukacja

Rusza Wirtualny Uniwersytet Pedagogiczny. Pomoże nauczycielom w śledzeniu bieżącej wiedzy i praktyk edukacyjnych

– System oceniania i kształcenia, oparty na transmisji wiedzy, a nie rozwijaniu umiejętności, oraz potrzeba ciągłego podnoszenia kompetencji nauczycieli to dziś wyzwania edukacji – wskazuje prof. Roman Leppert, pedagog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Tymi wyzwaniami chce się zająć Wirtualny Uniwersytet Pedagogiczny – projekt edukacyjny, który zainicjował prof. Leppert, przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych i bezpośrednio związanych z edukacją. Ma on umożliwić nauczycielom, edukatorom i studentom podnoszenie kompetencji z zakresu pedagogiki i praktyk edukacyjnych. Przydatne treści znajdą tam również rodzice, którzy będą mogli m.in. wymieniać się doświadczeniami i inspiracjami. Partnerem inicjatywy jest Fundacja Orange.

Media

Filip Chajzer: Postanowiłem oderwać od siebie hasło show-biznes i postawić tylko na biznes

Dziennikarz podkreśla, że praca w mediach i funkcjonowanie w show-biznesie łączą się z ogromną presją. Pogoń za newsami, ciągły pośpiech, bycie na świeczniku i lęk przed zmianami kadrowymi stają się pułapką, z której trudno się wyrwać. Filip Chajzer nie ukrywa, że był już zmęczony takim trybem życia. Niedawno rozstał się z TVN, ale nie czeka bezczynnie na telefon z propozycją od kierownictwa innych stacji. Postanowił bowiem działać na własny rachunek i ruszyć ze swoim biznesem. Już wkrótce w centrum Warszawy otworzy restaurację śniadaniową i wierzy, że zapewni mu to stabilizację.