Wnętrza, które tętnią życiem
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Wnętrza wypełnione pięknymi kolorami i elementami zwyczajnej codzienności tętnią życiem. Tworzą ciepły dom, w którym wyczuwa się bliskość i beztroskie szczęście. Wcale nie potrzeba tu wyszukanych dekoracji. Takie wnętrza potrafią ująć prostotą i naturalnością, roztaczając aurę spokoju i harmonii.
Urządzony w pogodnych barwach przedpokój wyznaczy klimat panującej w całym mieszkaniu beztroski. Ciemnozielona ściana w odcieniu Trendy z palety Beckers Designer Colour będzie uroczo współgrać z białą lamperią, tworząc ożywczy kontrast. W pełnym ludzi domu mile widziane są wszelkie triki ułatwiające organizację przestrzeni. Dopasowana do lamperii szafa w klasycznym stylu pomieści kolorowe pojemniki do przechowywania, a wykonane z metalu wieszak i stojak na buty pomogą uporządkować wnętrze.
W kuchni, w której gości prawdziwa radość, nie ma zbyt wiele do ukrycia. Dlatego nad blatem świetnie sprawdzą się proste w formie, otwarte półki. Z jednej strony zapewnią wygodny dostęp do przedmiotów codziennego użytku, a z drugiej - pozwolą wykreować jedyny w swoim rodzaju wystrój pomieszczenia. Lekkość i urok aranżacji podbije delikatny błękit Sea Breeze z palety Beckers Designer Kitchen&Bathroom. Przywodząc na myśl bezchmurne, letnie niebo, będzie napełniał domowników błogim spokojem.
Nawet pomalowana na szaro sypialnia może emanować spontaniczną energią i ciepłem. Ze względu na swoją neutralność kolor ten daje bowiem dużo swobody w doborze innych barw. Na tle ściany w grafitowej tonacji Perfect z palety Beckers Designer Colour pięknie będzie prezentować się zagłówek w kolorze rześkiego oranżu. Przełamie stonowany styl wystroju, a także wniesie świeżość oraz optymistyczną nutę do pomieszczenia.
Więcej tętniących życiem aranżacji znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.