Komunikaty PR

WODA W SYSTEMIE. 27.06 kolejna dyskusja zorganizowana przez OW SARP

2022-06-24  |  11:30
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

27 czerwca 2022 o godz. 18:00, w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK, zaproszeni goście – Zuzanna Łepkowska i Adam Pilich z Geberit oraz arch. Szczepan Wroński założyciel WXCA, porozmawiają o prawidłowym gospodarowaniu wodą i potrzebie rozwiązań systemowych, które usprawnią działania z nią związane. Wydarzenie poprowadzi arch. Magda Maciąg oraz dr Artur Jerzy Filip.

Ogromnym wyzwaniem dla architektów i producentów materiałów wykończeniowych w dłuższej perspektywie stają się zmniejszające się wraz z ociepleniem klimatu zasoby wodne. Dlatego tak ważne jest prezentowanie obecnej sytuacji w tym obszarze i branżowa dyskusja o możliwych rozwiązaniach. OW SARP, przy wsparciu firmy Geberit, która jest głównym partnerem cyklu „Woda w Centrum”, zaprasza mieszkańców Warszawy, architektów, studentów oraz firmy podejmujące temat zrównoważonego gospodarowania wodą, do debaty będącej kontynuacją cyklu WODA: W CENTRUM.

W najbliższy poniedziałek, 27 czerwca 2022 r., w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK, rozpocznie się kolejna odsłona projektu pt.: WODA: W SYSTEMIE. Celem dyskusji z udziałem znakomitych gości będzie poprowadzenie słuchaczy ku zmianie stylu życia i wdrożeniu praktyk naśladujących naturalne cykle odnawiania się, gdzie racjonalne gospodarowanie wodą jest jednym z priorytetów, a wszelki materiał, którego się pozbyto, jest zaprojektowany tak, by powtórnie stać się zasobem do wykorzystania.

Zero Water Waste

- „Można powiedzieć, że decyzja o zaangażowaniu szwajcarskiej firmy w działalność na rzecz rzek wypływa wprost z jej DNA – woda jest w centrum wszystkiego, czym zajmuje się Geberit” – mówi Justyna Zborowska, Menadżer ds. reklamy i PR w Geberit Polska.

W dyskusji wezmą udział także Zuzanna Łepkowska, Product Manager w Geberit Polska i Adam Pilich, Dyrektor ds. produktów w Geberit Polska. Ponadto, architekt Szczepan Wroński - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, współzałożyciel i partner pracowni WXCA. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, a także sędzia w Kolegium Sędziów Konkursowych SARP.

W ramach projektu powstanie także instalacja zaprojektowana przez studentów Politechniki Warszawskiej - „Wodny Azyl”, stworzona przy wsparciu Geberit, Cosentino, Tefal i BTB Beton Architektoniczny, której premiera będzie miała miejsce 1 lipca 2022 roku w Pasażu Wiecha w Warszawie.

Politechnika Warszawska jest współorganizatorem cyklu WODA: W CENTRUM.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kiedy: 27 czerwca, poniedziałek, godz. 18.00, ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego 4

Główny Partner cyklu „Woda w Centrum: Geberit.

Partnerzy projektu: Cosentino, Tefal, BTB Beton Architektoniczny, OKK! PR

Więcej na www.geberit.pl

Więcej informacji na www.geberit.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów Biuro prasowe
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma
Dom Elegancja kamienia naturalnego w Twoim salonie
2024-07-04 | 11:00

Elegancja kamienia naturalnego w Twoim salonie

Czy marzysz o salonie, który emanuje elegancją i ponadczasowym stylem? Odkryj, jak kamień naturalny może odmienić Twoją codzienną przestrzeń, dodając jej niepowtarzalnego i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.