Wszyscy mówią KOCHAM CIĘ!
Home Sweet Home PR
Łowicka 51 lok. 207
02-353 Warszawa
ola|hshpr.pl| |ola|hshpr.pl
880 320 909
hshpr.pl
Teraz nastawmy się raczej na romantyczny wieczór we dwoje, niespieszne celebrowanie, czułe słówka, blask świec i seksowny saksofon w tle. Marka Krosno Glass na Walentynki 2021 przygotowała niespodziankę, która sprawi, że intymne chwile w zaciszu domowym będą miały właściwą oprawę.
Miłość wyznaje się na różne sposoby. Spojrzeniem, gestem, szeptem lub serenadą wyśpiewaną pod oknem. Można ukochanej osobie wręczyć również bukiet róż lub czekoladki. Polska marka Krosno Glass przewidziała jednak upominek dużo oryginalniejszy, który przypominać będzie o gorącym uczuciu i cudownym walentynkowym wieczorze przez cały rok. By wyznawać miłość nie tylko werbalnie i nie jedynie 14. lutego.
W imię miłości
W ramach kolekcji DECO, Krosno Glass przygotowało okolicznościowe wzory walentynkowe. A jak Walentynki, to oczywiście wszechobecny motyw serca! Kolorystyka? Wiadomo – róż, złoto oraz srebro. To co dziewczęta lubią najbardziej. W ofercie polskiego producenta szkła znajdziemy dwa nowe miłosne wzory. Harmonijnie zwężające się ku górze szklanki z nieskazitelnego, najwyższej jakości szkła mają dość dużą pojemności 500 mililitrów i noszą nazwy zapowiadające walentynkowe obchody: Just Love i Serce. Model Just Love to połączenie zabawnej, jakby pisanej odręcznie typografii z motywem serca w złocie i różu. Wokół napisu niczym konfetti wirują dodające wdzięku kropeczki. Natomiast szklankę Serce zdobią złote i srebrne serduszka, które układają się w większe wzory. Motywy ozdobne szklanek wykonane zostały z bezpiecznych dla środowiska i użytkownika farb organicznych. Wzornictwo dwóch modeli zostało pomyślane tak, by z powodzeniem stanowić uroczy upominek dla niej i dla niego.
Wieczna miłość
Walentynkowe propozycje od Krosno Glass to może być początek naszej kolekcji szklanek. Miłosne wyznania na szkle możemy powtarzać przy każdej kolejnej okazji: na dzień kobiet, imieniny, urodziny, rocznicę ślubu. Albo też bez szczególnej okazji. Wtedy, gdy chcemy po prostu ukochanej osobie powiedzieć "Dobrze, że jesteś, kocham cię" i w pięknym naczyniu podać jej do łóżka świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy lub podczas letniego wieczoru na tarasie przynieść szklaneczkę białego wina z lodem lub hiszpańskiej sangrii.
Więcej informacji na temat kolekcji Deco i innych produktów z portfolio marki Krosno Glass znaleźć można na stronie www.krosno.com.pl .
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.