Komunikaty PR

Zadbaj o zdrowe oddychanie jesienią

2021-11-24  |  12:40
Biuro prasowe

Staramy się zdrowo odżywiać, dbamy o to, aby w naszym życiu było miejsce na aktywność fizyczną i odpoczynek, troszczymy się o komfort i dobrostan domowników. A co ze zdrowym oddychaniem? Zanieczyszczone powietrze stanowi współcześnie jedno z najpoważniejszych zagrożeń środowiskowych dla zdrowia publicznego. Jak co roku stan powietrza pogarsza się jesienią, wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, wpływając negatywnie na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Przebywając na zewnątrz wszyscy narażeni jesteśmy na działanie zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Na szczęście we własnym domu możemy stworzyć bezpieczny azyl, w którym odetchniemy pełną piersią. Pomogą w tym oczyszczacze powietrza Samsung.

Skuteczna ochrona przed smogiem

W naszych czterech kątach powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie, dlatego tak ważne jest to, aby zadbać o dobrą jakość powietrza. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i odpoczynku, a także wszelkiej domowej aktywności całej rodzinie, warto postawić na oczyszczacz powietrza Samsung. Oczyszczacze powietrza Samsung działają niezwykle skutecznie dzięki zastosowaniu 3 filtrów. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa aż do 99,97%* mikroskopijnych cząsteczek, takich jak: alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze w domu sprawia, że lepiej funkcjonujemy w nim na co dzień, ale także lepiej się wysypiamy. Oczyszczacz powietrza Samsung Cube został wyposażony w unikalną technologię Wind-Free™, która umożliwia delikatne i równomierne rozprowadzanie czystego powietrza przez blisko 60 tysięcy mikro-otworów. Dzięki braku bezpośredniego nawiewu pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie umożliwiając zdrowy i spokojny sen.

 

Proste i wygodne zarządzanie oraz czytelny wyświetlacz

Dbając o jakość powietrza możemy sprawdzać jego stan w dowolnym momencie, także przebywając poza domem. Aplikacja SmartThings** umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem Samsung. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych*** możemy także włączyć bądź wyłączyć urządzenie oraz sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra. Oczyszczacze obliczają swój czas pracy i informują kiedy należy go wymienić. Laserowy czujnik pyłu umożliwia dokładniejsze kontrolowanie poziomu zanieczyszczenia powietrza. W czasie rzeczywistym monitoruje on jakość powietrza, wykrywa cząsteczki o wielkości nawet mniejszej niż 1,0 ㎛ oraz zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia następnie dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o frakcjach PM1,0/2,5/10. Ponadto czytelnie oznacza czystość powietrza za pomocą czterokolorowego wskaźnika. Modułowy design oczyszczacza Samsung Cube oferuje wygodny system dokowania z bezprzewodową łącznością Wi-Fi. . Możemy łączyć moduły bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji, a następnie sterować nimi jak jednym urządzeniem, aby oczyścić 2 razy większą przestrzeń.

 

Jakość oczyszczaczy Samsung została wyróżniona certyfikatem PTA (modele AX90R7080WD i AX60R5080WD są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne) oraz wydawanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Atestem PZH (wszystkie modele), co oznacza, że są zgodne z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa.

 

Dzięki szerokiej gamie urządzeń dostosowanych do oczyszczania powierzchni od 34 m² do 90 m² z łatwością wybierzemy model, który sprawdzi się w naszym wnętrzu.

 

* Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.

** Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi, oraz konto Samsung.

*** Dane dla modeli AX90R7080WD, AX60R5080WD, AX47R9080SS. Pełna specyfikacja wszystkich modeli na www.tlendobry.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.