Komunikaty PR

Zmywarka - zbędna ekstrawagancja czy nieoceniona pomoc

2021-08-31  |  15:20
Biuro prasowe
Do pobrania Zmywarka ( 0.22 MB )

Obiad zjedzony, rodzina rozeszła się po pokojach, a talerze czekają w zlewie? A może znajomi wpadli z wizytą, a po ich wyjściu na blacie kuchennym zaległy szklanki, filiżanki i talerzyki, nie wspominając o sztućcach. Teściowa zapowiedziała się z wizytą, a tu naczynia z kilku dni jak stały tak stoją. A gdyby tak zainwestować w kupno zmywarki. Tylko czy ona na pewno jest nam potrzebna? I czy taka inwestycja w ogóle się nam opłaca? Zdecydowanie tak! Dla singla, pary i rodziny z dziećmi, słowem dla każdego. Pod względem ekonomicznym, ekologicznym, a nawet kosmetycznym.

Ten XIX wieczny wynalazek zawdzięczamy lubującej się w podejmowaniu gości gospodyni domowej Josephine Cochrane. Wielbicielka kosztownej porcelany nie mogąc znieść nieporadności swojej służby notorycznie tłukącej cenną zastawę, zaczęła zmywać ją sama. I jak to zwykle bywa podczas tak prozaicznych czynności wpadła na pomysł jak usprawnić ten niezbyt przyjemny obowiązek. To doprowadziło zaś do skonstruowania i przekazania do szerokiej sprzedaży pierwszych modeli zmywarek napędzanych ręcznie, dziś na szczęście znacznie bardziej zaawansowanych technologicznie. Od tego czasu ten rodzaj sprzętu AGD zyskał na popularności i to na całym świecie.

Ekonomia, ekologia, a nawet kosmetyka

Zmywarka jest inwestycją zdecydowanie opłacalną, co dość szybko zweryfikują otrzymywane rachunki. Jedno jest pewne, będzie to czysta oszczędność: wody, czasu i pieniędzy. Średni koszt zmywania ręcznego jest aż dwukrotnie wyższy niż jeden cykl mycia naczyń w zmywarce. Już sama redukcja zużycia wody to niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych funkcji jakie oferują nam zmywarki, tak jak w przypadku zmywarki Gorenje GV672C62 wyposażonej w specjalny zbiornik, który zmniejsza zużycie do zaledwie 6,9 ​​l wody na cykl zmywania. Rozwiązanie korzystne pod kątem tak ekonomicznym jak i ekologicznym. Czas to pieniądz, ale niestety nie jest z gumy. Po co więc tracić go na stanie przy zlewie. Bo zajmie to mniej czasu niż pełny cykl mycia w zmywarce?  Nic bardziej mylnego, zmywarka Gorenje GV661D60 z programem 1h to skuteczny i szybki sposób na codzienne mycie naczyń z lekko zaschniętymi resztkami. Razem z funkcją SpeedWash można go skrócić do zaledwie 15 minut. A ty masz czas na przyjemniejsze rzeczy. A co z czyszczeniem? Nowoczesna technologia i na to znalazła sposób. Program samoczyszczący uruchamiany raz w miesiącu gwarantuje higienę i wydajność każdego zmywania bez zbędnego szorowania. Tak jak w zmywarce Gorenje· GV672C60.

Na tym nie koniec zalet: mycie w zmywarce to nie tylko oczywiste oszczędności pieniędzy, czasu i wody. Takie zmywanie jest bardziej higieniczne, bo ma miejsce w znacznie wyższej temperaturze (nawet do 70 stopni) co pozwala na zabicie bakterii. Dodatkowo zmywanie ręczne niszczy dłonie i paznokcie. A przecież dłonie to nasza wizytówka.

Przekonani? Sprawdźcie zatem najnowszą promocję:

Kup wybraną zmywarkę Gorenje objętą promocją, zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni na www.gorenjepromocje.pl i odbierz prezent w postaci rocznego zapasu kapsułek.

Więcej informacji na: www.gorenje.pl i  www.gorenjepromocje.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.