Komunikaty PR

Dubbingowy debiut Anny Starmach. „Jabłko i Szczypior” znów na Cartoon Network!

2020-06-08  |  14:00
Biuro prasowe

„Jabłko i Szczypior” to barwny serial komediowy stworzony przez George’a Gendiego, rozgrywający się w świecie Jedzenioludzi. Główni bohaterowie to duet najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali się opuścić rodzinne strony, by spróbować życia w dużym mieście. Jabłko jest bardzo ciepłą istotą, jednak jego impulsywny charakter oraz beztroskie podejście do życia może przysporzyć mu wielu kłopotów. Z kolei Szczypior zawsze kieruje się rozsądkiem i jest bardzo wrażliwy. Kumple odkrywają swoją nieskończoną kreatywność, przeżywają mnóstwo przygód i poznają wielu nowych znajomych. Ten owocowo-warzywny duet wierzy, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe!

Dubbingowy debiut Anny Starmach

W poniedziałek 15 czerwca o 17:30 widzowie Cartoon Network zobaczą premierowy odcinek z gościnnym udziałem Anny Starmach.  Jurorka i kucharka wcieliła się w rolę oceniającej kulinarne umiejętności bohaterów Tarty Migdałowej:

- Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Jestem jurorką w programach od 8 lat, ale takiego konkursu jak w odcinku „Jabłko, skup się” jeszcze nie widziałam. Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób.

W odcinku z gościnnym udziałem Anny Starmach Jabłko zgłosił się wraz z warzywnym kumplem do konkursu kulinarnego.  Zadaniem bohaterów jest upieczenie tortu w dwie godziny i walka o tytuł „Najlepszego duetu piekarzy”. Niestety roztargniony Jabłko ma problem z odczytaniem przepisu i postanawia przypomnieć sobie jego skład, improwizując. Czy mimo przeciwności duet wygra konkurs? W innym odcinku słynny raper Mały Klusek zauważa dziarsko spacerujących po ulicy Jabłka i Szczypiora, i proponuje im udział w swoim teledysku. Kiedy nadchodzi dzień nagrania, niespodziewanie na głowie zielonego bohatera zagnieżdża się ptak… Czy zrujnuje plan i całą zabawę?

Premiera nowych odcinków serialu „Jabłko i Szczypior” już w poniedziałek 15 czerwca o godz. 17:30. Emisja codziennie o 17:30 na kanale Cartoon Network.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Elektroniczne brzmienia na ratunek winylom. Cztery wyjątkowe sety podczas imprez Biuro prasowe
2020-07-17 | 18:10

Elektroniczne brzmienia na ratunek winylom. Cztery wyjątkowe sety podczas imprez

Już w najbliższy piątek, 17 lipca, ośmiu najlepszych polskich DJów rozgrzeje scenę Ballantine’s i Pop Up Radio. Wydarzenie pod nazwą Save the Vinyl to niesamowite doznania
Gwiazdy Maffashion, Julia Wieniawa, Blowek i Maciej Musiał głosują w II turze. A Ty?
2020-07-08 | 17:00

Maffashion, Julia Wieniawa, Blowek i Maciej Musiał głosują w II turze. A Ty?

  W pierwszej turze wyborów frekwencja była niemal rekordowa – głosowało 64,51% uprawnionych osób. Super wynik? Jasne. Ale równocześnie ponad 10,5 mln
Gwiazdy Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku
2020-06-29 | 01:00

Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku

Jury doceniło osobiste zaangażowanie laureatki oraz wykorzystanie jej wpływu jako liderki opinii publicznej dla celów wyższych. Uznano, że głos Mai Ostaszewskiej, jest dziś jednym z

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Gwiazdy

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Teatr

Olga Bończyk: Artyści zostali niezwykle boleśnie dotknięci przez pandemię. Większość z nas czuje się zapomniana i niechciana

Aktorka przyznaje, że na początku kwarantanny starała się zagospodarować wolny czas tak, by nie odczuwać niepokoju spowodowanego brakiem pracy. Skupiła się głównie na przyjemnościach i dbaniu o dom. Natłok zajęć całkowicie ją pochłonął. Jednak gdy przerwa od aktywności zawodowej zaczęła się niebezpiecznie przedłużać, pojawił się wewnętrzny niepokój. Obecnie Olga Bończyk przygotowuje się do premier spektakli, które już niedługo będą miały miejsce w nowo powstałej przestrzeni artystycznej – Scenie Relaks.

Media

Patrycja Strzałkowska: Podczas produkcji programów telewizyjnych manipuluje się wypowiedziami ludzi, żeby uzyskać efekt zadowalający producenta

Uczestniczka polskich reality show i autorka bestsellerów niedawno wydała kolejną, pełną erotyki powieść, która nosi tytuł „Show mojego życia”. Autorka zdradza w niej kulisy powstawania programów telewizyjnych oraz ujawnia manipulacje, które stosuje się w trakcie montażu nakręconego materiału. Patrycja Strzałkowska podczas tworzenia kontrowersyjnej historii korzystała ze swojego doświadczenia. Przyznaje, że praca nad telewizyjnymi projektami zazwyczaj wiąże się z licznymi wpadkami.

Transport

Polacy obawiają się drugiej fali pandemii. Co czwarty ogranicza wydatki, a ponad połowa wybiera polskie produkty i krajowe atrakcje turystyczne

48 proc. mieszkańców naszego kraju obawia się powrotu pandemii, a wśród kobiet odsetek ten wynosi 51 proc. – to wnioski z badania przeprowadzonego na zlecenie Dentsu Aegis Network Polska w czerwcu. Nastroje Polaków poprawiły się w porównaniu z początkowym okresem pandemii, jednak podczas zakupów jedna czwarta ogranicza wydatki, ponad połowa koncentruje się na produktach, które zaspokajają podstawowe potrzeby, a większość tych, którzy planują wakacje, spędzi je w Polsce.