Komunikaty PR

Dzień Dziecka dla naszych pupili

2022-05-30  |  01:00
Biuro prasowe

Traktujesz swojego czworonożnego przyjaciela jak członka rodziny? W Dzień Dziecka możesz mu podarować nowe przysmaki i zabawki. Dodaj do tego trochę swojego czasu i uwagi, a otrzymasz przepis na wspaniale spędzony dzień.

 

Wspólna zabawa ze swoim pupilem jest czymś niezwykle cennym. Pozwala budować wzajemną więź, odstresowuje, zapewnia właściwą dawkę ruchu – i opiekunowi, i zwierzęciu. Dlatego warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju zabawki, które przydadzą się podczas różnych aktywności, oraz przysmaki będące doskonałym motywatorem dla naszego czworonożnego przyjaciela.

 

Niezależnie od tego, jakie zabawy planujemy, w sklepach Maxi Zoo znajdziemy wszystko, co może nam się przydać. Większość opiekunów zapewne uważa, że najlepszą zabawką dla psa jest piłka, ale możemy również zdecydować się na zakup innych rzeczy – na przykład mat węchowych. Dzięki sprytnie zaprojektowanym kieszonkom i schowkom nasz pupil musi się porządnie napracować, żeby znaleźć wszystkie ukryte w niej przysmaki. A to doskonale poprawi jego umiejętność koncentracji.

 

Dla kotów najlepszą zabawką są różnego rodzaju wędki – dzięki nim kot poprawia swoją kondycję fizyczną i rozładowuje swój instynkt myśliwski. Dla opiekuna to również doskonała zabawa – obserwowanie, jak mały tygrysek zapalczywie poluje, reagowanie na jego ruchy, czy nawet uciekanie przed nim, to świetna recepta na uśmiech.

 

Z okazji Dnia Dziecka Maxi Zoo przygotowało dla swoich klientów i ich pupili superpromocję: w dniach 30 maja – 02 czerwca odbierz 20% rabatu przy zakupie dwóch sztuk wybranych przysmaków i zabawek dla psa, kota oraz małych zwierząt. Rabat  naliczany jest przy kasie w momencie spełnienia warunku zakupu. Promocje nie łączą się ze sobą. Oferta obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta Koniec z długami. Petsy promuje nowe podejście do opieki nad zwierzętami Biuro prasowe
2025-05-28 | 12:00

Koniec z długami. Petsy promuje nowe podejście do opieki nad zwierzętami

Codzienne sytuacje pokazują, że proszenie o opiekę nad zwierzakiem wiąże się często z czymś więcej niż wdzięcznością. Znajoma dokarmia kota podczas urlopu, sąsiad
Zwierzęta Bezpieczne święta i sylwester z pupilem
2024-12-18 | 11:00

Bezpieczne święta i sylwester z pupilem

Okres świąteczno-noworoczny to czas radości i wspólnych chwil z bliskimi. Niestety, dla naszych pupili może to być również czas stresu i zagrożeń.
Zwierzęta „Woda opadła, psy zostały” – teraz czas na Łódź!
2024-12-17 | 07:00

„Woda opadła, psy zostały” – teraz czas na Łódź!

Ponad 1 300 000 zł – tyle pieniędzy jest potrzebnych, aby bezdomne psy z województw dolnośląskiego i opolskiego mogły wrócić do schronisk, które

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.