Komunikaty PR

Francuskie kino podczas TME Polówka w Porcie Łódź

2021-07-19  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Port Łódź zaprasza do kina plenerowego. W każdy czwartek wakacji w ramach TME Polówka na Patio odbywać się będą kolejne komediowe seanse. W ramach cyklu Have Fun już 22 lipca pokaz filmu „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” w reżyserii Philippe de Chauveron, natomiast 29 lipca „Rozumiemy się bez słów” Erica Lartigau.

 

TME Polówka to już letnia tradycja w Porcie Łódź. Każdego roku wydarzenie gromadzi wielu miłośników dobrego kina. Różnorodność propozycji sprawia, że w repertuarze każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Tym razem, najbliższe czwartkowe wieczory upłyną pod znakiem komedii francuskich. 22 lipca od godz. 21:00 Centrum zaprasza na film autorstwa Philippe’a de Chauveron - „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” - opowiadający historię małżeństw z dziećmi, które postanawiają wyprowadzić się poza Francję. Ich rodzice robią jednak wszystko, by ich powstrzymać. Do jakich działań posuną się teściowie? Przekonają się ci, którzy przyjdą na najbliższy seans w ramach TME Polówka w Porcie Łódź.  

 

Propozycją na kolejny czwartek tj. 29 lipca jest także film produkcji francuskiej - „Rozumiemy się bez słów” Erica Lartigau. Ta pełna pozytywnych emocji opowieść o dorastaniu, marzeniach i kochającej się rodzinie z pewnością sprawi, że wieczór upłynie w miłej i ciepłej atmosferze, sprzyjającej relaksowi po ciężkim dniu w pracy. 

 

Seanse w ramach TME Polówka są bezpłatne i odbywają się na Patio w Porcie Łódź w każdy czwartek od godz. 21:00. Przed projekcją centrum zachęca do korzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Podczas filmu organizator zapewnia pyszny popcorn. 

 

Harmonogram seansów do końca wakacji:

 

22 lipca - I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! reż. Philippe de Chauveron

29 lipca - Rozumiemy się bez słów, reż. Eric Lartigau

5 sierpnia - Sokół z masłem orzechowym, reż. Tyler Nilson, Michael Schwartz

12 sierpnia - Nasze najlepsze wesele, reż. Olivier Nakache, Éric Toledano

19 sierpnia - Pechowi szczęściarze, reż. Sebastián Borensztein

26 sierpnia - Jutro będziemy szczęśliwi, reż. Hugo Gélin

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film W SERCU MAFII – MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH DOKUMENT NA ARTE.TV Biuro prasowe
2024-09-23 | 01:00

W SERCU MAFII – MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH DOKUMENT NA ARTE.TV

La Cosa Nostra to tajna organizacja przestępcza, która powstała na Sycylii, a następnie rozszerzyła swoją działalność na całe Włochy i teren Stanów Zjednoczonych.
Film PHOENIX ZNÓW JAKO „JOKER” W KINACH OD PAŹDZIERNIKA. ARTE.TV ZAPRASZA NA DOKUMENT
2024-09-17 | 01:00

PHOENIX ZNÓW JAKO „JOKER” W KINACH OD PAŹDZIERNIKA. ARTE.TV ZAPRASZA NA DOKUMENT

Na początku października do kin wchodzi druga część „Jokera”, kolejnego filmu stworzonego na bazie uniwersum DC Comics. Jednak produkcja ta odbiega od znanego nam kanonu
Film Jesień z nowymi odsłonami serii „Käthe i ja” w Romance TV!
2024-09-12 | 01:00

Jesień z nowymi odsłonami serii „Käthe i ja” w Romance TV!

Psycholog Paul Winter i Käthe, owczarek australijski powracają na antenę Romance TV. Od 21 września aż do 26 października w każdą sobotę o godz. 20:00 widzowie obejrzeć będą mogli

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.