Komunikaty PR

Fundacja Avalon dofinansowuje rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością

2022-04-28  |  13:45
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Liberadzka
Fundacja Avalon

Domaniewska 50a
02-672 Warszawa
pr|fundacjaavalon.pl| |pr|fundacjaavalon.pl
534452357
https://www.fundacjaavalon.pl/

Mieszczące się przy ulicy Domaniewskiej 50A w Warszawie, Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active zaprasza do skorzystania z nowej oferty karnetów na zajęcia rehabilitacyjne. Wszystkim osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności ruchowej Fundacja Avalon dofinansuje zajęcia rehabilitacyjne w wysokości 50%. W ramach nowej oferty oprócz zajęć indywidualnych przygotowano również nowe propozycje zajęć grupowych. W terapii można wziąć udział stacjonarnie w siedzibie Fundacji oraz online.

Nowe karnety w Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active

Wraz z pierwszym powiewem wiosny w Avalon Active przyszedł czas na zmiany. W ramach dofinansowanego przez Fundację karnetu rehabilitacyjnego "Aktywni i Samodzielni" organizacja oferuje rozszerzony pakiet zajęć, w tym terapię indywidualną, rehabilitację w wodzie, wspinaczkę, cross trening, zumbę, treningi outdorowe, treningi VR, jogę, nordic walking, jak również niezmiennie porady psychologiczne i logopedyczne. W programie mogą wziąć udział osoby powyżej 16. roku życia, z orzeczeniem z tytułu niepełnosprawności narządu ruchu. Z oferty możesz skorzystać wykupując wybrany karnet: rehabilitacji stacjonarnej, online, w wodzie czy podczas wspinaczki. Z nową propozycją karnetów można zapoznać się na stronie Rehabilitacja dofinansowana - FundacjaAvalon.pl

Nowy zestaw karnetów jest rozszerzony o nowe aktywności dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością Wychodzimy naprzeciw, wszystkim, którzy chcą pracować nad zwiększeniem swojej samodzielności. W pracy z pacjentem liczy się cel, dlatego podczas pierwszej, bezpłatnej konsultacji ustalamy wspólnie z pacjentem plan działania i konsekwentnie go angażujemy obie strony do jego realizowania” - Katarzyna Milczarek, koordynatorka Avalon Active

Nie tylko najtańszy, ale również najbardziej różnorodny program rehabilitacji

“Aktywni i Samodzielni” to oprócz tradycyjnej terapii indywidualnej z fizjoterapeutą, także dodatkowe aktywności stanowiące ważny element procesu rehabilitacyjnego. W większości przypadków są to zajęcia sportowe, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością przemycające sprytnie aspekt rehabilitacyjny. Nad zajęciami aktywnymi i sportowymi czuwają nie tylko instruktorzy zajęć, ale również fizjoterapeuci. Oparty na wieloletnim doświadczeniu pracy z osobami z niepełnosprawnością program Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active przynosi niesamowite efekty w zakresie aktywności i samodzielności naszych pacjentów na co dzień.

Jak można się zgłosić na rehabilitację?

Wszelkie pytania i zgłoszenia dotyczące rehabilitacji można kierować do Fundacji Avalon mailowo na adres: fundacja@fundacjaavalon.pl lub podjąć kontakt telefoniczny 796 324 328. Pracownicy Fundacji Avalon czekają na pytania od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 - 21:00, a w piątki w godzinach 8:00 – 16:00.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Fundacja Avalon
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą” Biuro prasowe
2025-07-01 | 11:00

Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą”

Kampania „Rany pod kontrolą” ogłasza start ogólnopolskiego badania ankietowego, mającego na celu poznanie codziennych wyzwań i potrzeb farmaceutów związanych
Zdrowie Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
2025-06-30 | 06:00

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Złota odznaka i tytuł „TOP EMOLIENT 2025” w prestiżowym Rankingu TOP10 Emolientów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA)
Zdrowie Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?
2025-06-25 | 10:20

Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?

To, jak dużo siedzimy, bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie. Siedzący tryb życia sprzyja nie tylko nadmiarowym kilogramom, ale także deformacjom sylwetki, problemom

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl

Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Edukacja

Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.