Komunikaty PR

10-letnia Tosia nagrała piosenkę pod okiem Piotra Rubika

2021-04-20  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karolina Kapusta
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
karolina.kapusta|goodonepr.pl| |karolina.kapusta|goodonepr.pl
+ 48 796 996 211
www.goodonepr.pl
Do pobrania Tosia ( 0.23 MB )

10-letnia Tosia nagrała piosenkę pod okiem Piotra Rubika, która ma już ponad 600 tys. wyświetleń na YouTube

Antonina Kraszewska, utalentowana wokalnie 10-latka z Cieszyna, nagrała piosenkę z asystą znanego muzyka i dyrygenta Piotra Rubika. W ramach Nagrody Głównej w konkursie zorganizowanym przez internetową szkołę języka angielskiego dla dzieci Novakid, młoda piosenkarka spotkała się z kompozytorem i z jego wsparciem nagrała anglojęzyczny utwór w profesjonalnym studiu!

W konkursie wokalnym “Novakid’s MusicKid”, który odbył się na przełomie stycznia i lutego, organizatorzy zachęcali wszystkie uzdolnione dzieci do dzielenia się swoją muzyczną pasją. Wystarczyło wysłać filmik z samodzielnym wykonaniem anglojęzycznej piosenki, który następnie podlegał fachowej ocenie. Kompozytor Piotr Rubik, uznany i od wielu lat odnoszący sukcesy, tym razem jako juror konkursu zachęcał dzieci do rozwijania wokalnych talentów. Wśród wybranych przez artystę finalistów odbyło się głosowanie publiczności, które wyłoniło laureatkę Nagrody Głównej. 10-letnia Antonina Kraszewska z Cieszyna skorzystała z wiedzy i doświadczenia lubianego muzyka, nagrywając w profesjonalnym studiu muzycznym piosenkę autorstwa Birdy pod tytułem “People Help The People”.

Bardzo się cieszymy, że w konkursie wzięło udział kilkaset zdolnych dzieci. Wierzymy, że prawdziwa pasja to najlepsza droga rozwoju, nie tylko najmłodszych. Twórcze zainteresowania uczą wytrwałości, poszerzają horyzonty i budują pewność siebie – mówi Max Azarov, założyciel szkoły Novakid. Laureatka, Tosia Kraszewska, to utalentowana uczennica Katolickiej Szkoły Podstawowej w Cieszynie. Na swoim koncie ma już kilka wygranych konkursów wokalnych. Została doceniona podczas Międzynarodowego Festiwalu Digi Talenty, Ogólnopolskiego Festiwalu w Sędziszowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Legni”, a także Międzynarodowego Festiwalu „Skowroneczek”. Młoda piosenkarka występuje również w Operze Śląskiej w Bytomiu i Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. 

Utworu “People Help The People” w wykonaniu zdolnej Tosi można posłuchać pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=JYpVPILWF0s

Nagrody w konkursie ufundowali: Hop Design, Grupa Wydawnicza Publicat S.A., sklep Lovely Home, Brześć, Pytaki, Sylveco, sklep Juhasek. 

Patronami medialnymi konkursu byli: MamaDu.pl, Magazyn Dzieci, Supermamy.papilot.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy BRAK ZDJĘCIA
2021-06-09 | 08:00

Anna Lewandowska ustąpiła miejsca mężowi!

Lewandowski zdetronizował żonę w sieci! See Bloggers oraz Influtool ogłosili „Ranking najbardziej wpływowych osób w polskim Internecie”! Anna Lewandowska ustąpiła mężowi miejsca w kategorii osób publicznych i
Gwiazdy Jak polskie gwiazdy uczą się angielskiego?
2021-05-26 | 12:00

Jak polskie gwiazdy uczą się angielskiego?

Jak polskie gwiazdy uczą się angielskiego? Dlaczego Cezary Pazura uczył się angielskiego z piosenek Beatlesów i jak Joanna Anger podczas pracy w brytyjskim hotelu pozbyła się
Gwiazdy Polskie gwiazdy grają koncerty online dla podopiecznych Fundacji
2021-05-13 | 11:00

Polskie gwiazdy grają koncerty online dla podopiecznych Fundacji

Dotychczasowe koncerty, które organizowała fundacja, zostały przeniesione do sieci. Wielu artystów mimo ciężkiej osobistej sytuacji daje wspaniałe występy, które

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Edyta Herbuś: Przez 20 lat taniec to była bardzo intensywna praca i moja inwestycja na życie. Może trochę mało było dzieciństwa

Tancerka wspomina, że kiedy jako dziewięciolatka  stanęła na parkiecie, to wiedziała już, że ta pasja będzie dominować nad innymi. Godziny ćwiczeń, chęć sprawdzenia się w różnych stylach tańca i skomplikowane układy choreograficzne wymagały od niej sporo czasu, wysiłku, determinacji i silnej woli. Ale to wszystko dawało jej radość i było ciągłym oczekiwaniem na kolejne etapy, kolejne szkolenia, obozy, taneczne klasy i mistrzostwa. Zaangażowanie się opłaciło. Dziś jest jedną z najbardziej uznanych polskich tancerek i odczuwa satysfakcję, kiedy swoje doświadczenia i umiejętności może wykorzystać również na planach różnych produkcji czy na teatralnej scenie.

Gwiazdy

Michał Baryza: Gdy zmarła moja babcia, zmarłem też ja. Nie potrafiłem się podnieść, nie nagrywałem żadnych storek

Uczestnik programu „One Night Squad” przeżywał ostatnio bardzo trudne chwile. Ukochana babcia Michała Baryzy odeszła. Swoim smutkiem dzielił się z fanami za pośrednictwem social mediów. Tłumaczy, że publikowanie pełnych żalu relacji było dla niego bardzo trudne, ponieważ nigdy nie należał do osób, które publicznie opowiadają o swoich emocjach i rozterkach. Stwierdził jednak, że jeśli nagrania pomogą komuś przebrnąć przez okres żałoby, warto się przełamać i opowiedzieć o uczuciach towarzyszących po stracie.

Handel

Co dziesiąty polski konsument został wprowadzony w błąd i namówiony do zakupu podróbek. Handel podrobionymi towarami w UE kwitnie

6,8 proc. towarów importowanych do Unii Europejskiej jest podrobionych. Ich wartość przekracza 121 mld euro – wynika z badań Urzędu UE ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) oraz Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Podróbki mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa konsumentów, zwłaszcza z powodu narażenia na niebezpieczne substancje chemiczne. Szkodzą także gospodarce. – Straty producentów w Unii Europejskiej szacujemy na dziesiątki miliardów euro rocznie. Podróbki są problemem szczególnie dla mniejszych firm, które nie mają funduszy, aby monitorować rynek i sprawdzać, czy ich prawa własności intelektualnej są naruszane – zaznacza Nathan Wajsman, główny ekonomista EUIPO.

Technologie

W USA zatwierdzono bardzo skuteczny lek na otyłość i nadwagę. Zmniejsza masę ciała o blisko 20 proc. [DEPESZA]

To może być przełom w leczeniu otyłości. Wyniki czterech niezależnych badań klinicznych potwierdziły, że preparat Wegovy, skuteczny dotąd w leczeniu cukrzycy, powoduje też długotrwały spadek masy ciała o 17–18 proc. Terapia zostanie uruchomiona w USA jeszcze w tym miesiącu. Lek dostarcza hormon, który odpowiada za uczucie sytości i w ten sposób zmniejsza apetyt. Na całym świecie z otyłością żyje około 650 mln dorosłych.