Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Ślężna 114s/1
53-111 Wrocław
justyna.zalewska@naratunek.org
665929699
www.naratunek.org
Już 9 grudnia w Przylądku Nadziei odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei”. Tego dnia dzieci i gwiazdy wspólnie stworzą świąteczne dekoracje, które ozdobią choinkę przekazaną przez naszego długoletniego partnera, Choinkowy Las. To niezapomniane chwile pełne wzruszeń, przypominające, że święta to czas nadziei, wspólnoty i ciepła.
Świąteczne warsztaty – razem dla dzieci
Podczas wydarzenia dzieci, wspierane przez gwiazdy wezmą udział w warsztatach tworzenia dekoracji choinkowych. Razem będą ozdabiać bombki, łańcuchy i inne wyjątkowe elementy, które ozdobią świąteczne drzewko. Wspólna praca nie tylko stworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę, ale także pozwoli na zbudowanie więzi opartych na serdeczności i radości.
Wśród gwiazd, które zaszczycą nas swoją obecnością, znajdą się: Remigiusz, Maciek Janowski, Ala Janosz, WKS Śląsk i Volley Wrocław.
Po zakończeniu warsztatów nastąpi kulminacyjny moment – wspólne ubieranie choinki na patio Przylądka Nadziei. To chwile pełne uśmiechów i wzruszeń, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.
– „Święta to czas nadziei i radości. Dzięki wsparciu gwiazd i wszystkich osób zaangażowanych w wydarzenie, możemy podarować dzieciom niezapomniane wspomnienia i mnóstwo radości” – mówi Agnieszka Perczyk, Manager ds. Komunikacji i Promocji Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Choinka, bombki i uśmiech
„Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei” to nadchodzące wydarzenie, które da dzieciom nie tylko radość, ale także poczucie, że nie są same. To wyjątkowy moment, w którym będą mogły poczuć magię świąt, otoczone troską, wsparciem i miłością tych, którzy na co dzień wspierają Fundację.
Poprzez warsztaty, tworzenie dekoracji i wspólne ubieranie choinki chcemy pokazać, że święta to czas, w którym każdy, niezależnie od trudności, może poczuć bliskość drugiego człowieka i radość z bycia razem.
Kontakty dla mediów:
Justyna Zalewska Specjalistka ds. komunikacji i PR tel. 665 929 699 e-mail: justyna.zalewska@naratunek.org | Kamil Kuchta Specjalista ds. komunikacji i PR tel. 500 168 660 e-mail: kamil.kuchta@naratunek.org |

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.