Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Ślężna 114s/1
53-111 Wrocław
justyna.zalewska|naratunek.org| |justyna.zalewska|naratunek.org
665929699
www.naratunek.org
Już 9 grudnia w Przylądku Nadziei odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei”. Tego dnia dzieci i gwiazdy wspólnie stworzą świąteczne dekoracje, które ozdobią choinkę przekazaną przez naszego długoletniego partnera, Choinkowy Las. To niezapomniane chwile pełne wzruszeń, przypominające, że święta to czas nadziei, wspólnoty i ciepła.
Świąteczne warsztaty – razem dla dzieci
Podczas wydarzenia dzieci, wspierane przez gwiazdy wezmą udział w warsztatach tworzenia dekoracji choinkowych. Razem będą ozdabiać bombki, łańcuchy i inne wyjątkowe elementy, które ozdobią świąteczne drzewko. Wspólna praca nie tylko stworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę, ale także pozwoli na zbudowanie więzi opartych na serdeczności i radości.
Wśród gwiazd, które zaszczycą nas swoją obecnością, znajdą się: Remigiusz, Maciek Janowski, Ala Janosz, WKS Śląsk i Volley Wrocław.
Po zakończeniu warsztatów nastąpi kulminacyjny moment – wspólne ubieranie choinki na patio Przylądka Nadziei. To chwile pełne uśmiechów i wzruszeń, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.
– „Święta to czas nadziei i radości. Dzięki wsparciu gwiazd i wszystkich osób zaangażowanych w wydarzenie, możemy podarować dzieciom niezapomniane wspomnienia i mnóstwo radości” – mówi Agnieszka Perczyk, Manager ds. Komunikacji i Promocji Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Choinka, bombki i uśmiech
„Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei” to nadchodzące wydarzenie, które da dzieciom nie tylko radość, ale także poczucie, że nie są same. To wyjątkowy moment, w którym będą mogły poczuć magię świąt, otoczone troską, wsparciem i miłością tych, którzy na co dzień wspierają Fundację.
Poprzez warsztaty, tworzenie dekoracji i wspólne ubieranie choinki chcemy pokazać, że święta to czas, w którym każdy, niezależnie od trudności, może poczuć bliskość drugiego człowieka i radość z bycia razem.
Kontakty dla mediów:
Justyna Zalewska Specjalistka ds. komunikacji i PR tel. 665 929 699 e-mail: justyna.zalewska@naratunek.org | Kamil Kuchta Specjalista ds. komunikacji i PR tel. 500 168 660 e-mail: kamil.kuchta@naratunek.org |
“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat
Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło
Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.